Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 61

Ismeretlen alkotó: Faluszéli táj. Papír, szén. 23 x 28,3 cm
15024.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kettenbrücke Kelemen Károly (1948): A szenvedély virágai 4. Olaj, farost, kollázs. Jelzett. 30 x 20 cm
15025.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Kettenbrücke Kelemen Károly (1948): A szenvedély virágai 9. Olaj, farost, kollázs. Jelzett. 30 x 20 cm
15026.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Király Anna jelzéssel: Alakok (1993) Rézkarc, papír 19,5 x 30 cm
15027.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Rába lánya. Rézkarc 15/12, papír, jelzett, 14×11 cm
15028.

Rufpreis:
1 000 HUF

Komjáti Wanyerka Gyula (1894-1958): Kunyhó akácossal. Rézkarc, papír. Jelzett. 24 x 21 cm
15029.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kondor Lajos (1926-2006): Erőszakos halál. Rézkarc, papír. Jelzett 25,5 x 20 cm
15030.

Rufpreis:
3 000 HUF
15

Konecsni György (1908- 1970): Téli táj Rézkarc, papír. Jelzett 30 x 39 cm
15031.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lajos Ferenc (1912-1998): Ázsia - 12 db képeslap. Ofszet
15032.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Lengyel jelzéssel: Csendélet (1947) Monotípia 14,7 x 13 cm
15033.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lukács Ágnes (1920): Kutya-macska barátság. Golyóstoll, papír. Jelzett. (Dési Huber Istvánné hagyatékából) 12,2 x 8,2 cm
15034.

Rufpreis:
5 000 HUF

Matzon Ákos (1945): Cím nélkül (2012) Szitanyomat. Sorszámozott, jelzett 15/100 20 x 15 cm
15035.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF