Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 61
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
731954
15024
192
Ismeretlen alkotó: Faluszéli táj. Papír, szén. 23 x 28,3 cm
731955
15025
192
200000
Kettenbrücke Kelemen Károly (1948): A szenvedély virágai 4. Olaj, farost, kollázs. Jelzett. 30 x 20 cm
731956
15026
192
200000
Kettenbrücke Kelemen Károly (1948): A szenvedély virágai 9. Olaj, farost, kollázs. Jelzett. 30 x 20 cm
731957
15027
192
Király Anna jelzéssel: Alakok (1993) Rézkarc, papír 19,5 x 30 cm
731900
15028
192
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Rába lánya. Rézkarc 15/12, papír, jelzett, 14×11 cm 731958
15029
192
Komjáti Wanyerka Gyula (1894-1958): Kunyhó akácossal. Rézkarc, papír. Jelzett. 24 x 21 cm 731960
15030
192
Kondor Lajos (1926-2006): Erőszakos halál. Rézkarc, papír. Jelzett 25,5 x 20 cm 731961
15031
192
Konecsni György (1908- 1970): Téli táj Rézkarc, papír. Jelzett 30 x 39 cm 731962
15032
192
500
Lajos Ferenc (1912-1998): Ázsia - 12 db képeslap. Ofszet 731963
15033
192
Lengyel jelzéssel: Csendélet (1947) Monotípia 14,7 x 13 cm
731964
15034
192
Lukács Ágnes (1920): Kutya-macska barátság. Golyóstoll, papír. Jelzett. (Dési Huber Istvánné hagyatékából) 12,2 x 8,2 cm
731965
15035
192
25000
Matzon Ákos (1945): Cím nélkül (2012) Szitanyomat. Sorszámozott, jelzett 15/100 20 x 15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF