Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 61

ef.Zámbó István (1950):	Igaz befőtt. Szitanyomat. Jelzett, sorszámozott 19/30 73 x 51 cm
15012.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Egresi Zsuzsa (1954): Varázsló (1992). Rézkarc, papír. Jelzett 15/100. 9,7 x 6,8 cm
15013.

Rufpreis:
2 000 HUF

Farkas György (1911-1995): Kertváros. Akvarell,	papír, jelzett 21 x 21 cm
15014.

Rufpreis:
8 000 HUF

1906 106 festményreprodukció, ofszet nyomat, különféle méretben. Franklin társulat
15015.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56
9

Gallhoff, W.: Fiatal lányakt. Rézkarc, papír 9,5 x 9,5 cm
15016.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Gross Arnold (1929): Halászbástya. Rézkarc, papír. Jelzett. 21 x 29,5 cm
15017.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Harasztÿ István (1934):	Kiemelt kulcspozíciók I.(2011). vegyes technika 55 x 55 cm
15018.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

Harasztÿ István (1934):	Tündérkapu a pávakertbe (2011). vegyes technika 55 x 55 cm
15019.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Haraszty Zsófia (1975):	Sávok (2009). Akril, vászon	28 x 85 cm
15020.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Haraszty Zsófia (1975):	Tanuló (2009) Akril, farost. Jelzett. 58 x 26 cm
15021.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Heyer Artúr (1872-1931): Éjszakai látogató. Ceruza,	papír, fedőfehér. Jelzett 15,5 x 11,5 cm
15022.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hoch István (építész): Utca részlet. Vegyes technika, papír, karton, jelzett, 19×13 cm.
15023.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF