Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 46

Haynal István: A szív és vérerek betegségei. Bp., 1935 Magyar Orvosi Könyvkiadó. Vaknyomott egészvászon kötésben
12754.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ernst Haeckel: Az élet csodái I-II. Ford. Dr. Czóbel Ernő, Dr. Fülöp Zsigmond, Dr. Veres Mihály. (Természettudományi Könyvtár) Bp., 1911, Athenaeum. Kiadói, egységes, egészvászon sorozatkötésben, viseltes állapotú (az egyik kötet gerince sérült, egy lapon kivágás, az első lapokon tulajdonosi bejegyzések)
12755.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Guzsal Ernő: Háziállatok szövettana. Bp., 1981, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval, illusztrált
12756.

Rufpreis:
1 000 HUF

12757.

Rufpreis:
8 000 HUF

12758.

Rufpreis:
1 400 HUF

Carl Toldt: Anatomischer Atlas mit Röntgenbilder, Urban & Schwarzenberg, Wien 1911, VI. kötet, Kiadói, egészvászon kötésben (szép állapotban) / nice condition
12759.

Rufpreis:
1 000 HUF

12760.

Linen binding, good condition

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

12761.

Linen binding, good condition (some patches on binding)

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

12762.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Raoul Francé: Az állatok a történelemben. Bp., é.n. Dante. 32 egész oldalas és szövegközti képpel. 360p.
12763.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF