Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 46

Fr. Laissle - Ad. Schübler: Der Bau der Brückenträger mit besonderer Rücksicht auf Eisen-Constructionen I-II. Dritte umgearbeitete Aufl. Stuttgart, 1869-1871, Paul Neff. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben, márványozott lapszélekkel, 8 táblával, a gerincen kisebb sérülések /  Half-leather binding, 8 plates, some faults on binding
12730.

Fr. Laissle - Ad. Schübler: Der Bau der Brückenträger mit besonderer Rücksicht auf Eisen-Constructionen I-II. Dritte umgearbeitete Aufl. Stuttgart, 1869-1871, Paul Neff. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben, márványozott lapszélekkel, 8 táblával, a gerincen kisebb sérülések /
Half-leather binding, 8 plates, some faults on binding

Rufpreis:
10 000 HUF

Schnedar Rudolf: Grundzüge Der Darstellenden Geometrie Nebst Ihrer Anwendung Auf Schattenbestimmung... Brünn 1856 Winiker + Dietzel: Die Elemente der Perspektive... LIepzig. 1871 Seeman. foltos egészvászon kötés / stained linen binding
12731.

Rufpreis:
3 000 HUF

12732.

Rufpreis:
10 000 HUF

Adam Ritter v. Burg: Compendium der höheren Mathematik. [Wien, 1859, Gerold.] Egészvászon kötésben, 3 táblával; az első 62 oldal hiányzik (!), ázott, dohos
12733.

Rufpreis:
800 HUF

Könyves Tóth Mihály: Az alagutakról általában... három darab rajzlappal. Bp., 1875. Athenaeum. 54p.
12734.

Rufpreis:
2 000 HUF

1952 Ideiglenes hidak. MÁV hidász tanfolyam jegyzet rajzokkal.
12735.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db Csabai Dániel könyv: A hangfelvétel gyakorlata. Magnósok évkönyve 1984.
12736.

Rufpreis:
800 HUF

Hermann Oberth: Die Rakete zu den Planetenräumen. Vorwort Wernher von Braun. München-Berlin, 1923, R. Oldenbourg (Reproduktionsdruck: Nürnberg, 1984, Uni-Verlag Feucht). Félvászon kötésben, tervrajzokkal, ábrákkal, új állalpotban /  Half-linen binding, illustrated, good condition
12737.

Hermann Oberth: Die Rakete zu den Planetenräumen. Vorwort Wernher von Braun. München-Berlin, 1923, R. Oldenbourg (Reproduktionsdruck: Nürnberg, 1984, Uni-Verlag Feucht). Félvászon kötésben, tervrajzokkal, ábrákkal, új állalpotban /
Half-linen binding, illustrated, good condition

Rufpreis:
1 600 HUF

Testnevelési utasítás: 9. füzet: Céllövősport. Bp., 1926, Stádium. 94p. + mellékletek
12738.

Rufpreis:
1 400 HUF

Testneveléssel kapcsolatos könyv tétel: A nevelő testgyakorlás tanításanyaga 1929. 2db Útmutató (Sportvezető képzés, testnevelő képzés) 1952
12739.

Rufpreis:
800 HUF

Tolnai: Orvos a családban III. Tolnai Nyomda, égész vászon kötésben, apró hibákkal
12740.

Rufpreis:
800 HUF

Általános gyógyszerészeti ismeretek. Szerk. Vincze Zoltán (Egészségügyi Felsőoktatási Záróvizsga Tesztkérdésgyűjtemények) Bp., 2005, Medicina
12741.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF