Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 46

Fonyó Attila - Ligeti Erzsébet: Az orvosi élettan tankönyve. Bp., 2008, Medicina. Kartonált, borítója, gerincén, felül sérült
12742.

Rufpreis:
4 000 HUF

Az andrológia tankönyve. Szerk. Papp György. Bp., 2000, Medicina. Kartonált
12743.

Rufpreis:
1 000 HUF

Híres magyar orvosok IV. Bp., 2003, Galenus. Kartonált, védőborítóval, illusztrált
12744.

Rufpreis:
1 000 HUF

Farmakológia. Szerk. Gyires Klára, Fürst Zsuzsanna. (Farmakológia és Farmakoterápia I.) Bp., 2007, Medicina. Kartonált
12745.

Rufpreis:
4 000 HUF

12746.

Rufpreis:
4 000 HUF

Technikai fejlődésünk története 1867-1927. Budapest 1928. Magyar Mérnök- és Építész Egylet. Pár oldal szakadt és kijár, gerinc levált
12747.

Rufpreis:
2 000 HUF

12748.

Original half-leather binding, illustrated, in good condition

Rufpreis:
10 000 HUF

Orvosi könyvtétel: Orvosi mikrobiológia, EKG lépésről-lépésre, Pharmindex zsebkönyv, stb. (8 db)
12749.

Rufpreis:
800 HUF

12750.

Rufpreis:
5 000 HUF

Peter Kleinheins: Die Motorluftfahrt begann vor hundert Jahren. Wahlwies, 1988, Pestalozzi Kinderdorf. Kartonkötésben, számos korabeli fotóval illusztrálva /  Hard cover, with lots of photos
12751.

Peter Kleinheins: Die Motorluftfahrt begann vor hundert Jahren. Wahlwies, 1988, Pestalozzi Kinderdorf. Kartonkötésben, számos korabeli fotóval illusztrálva /
Hard cover, with lots of photos

Rufpreis:
800 HUF

Ernst Stuhlinger: Projekt Viking. Die Eroberung des Mars. Köln, o. J., Kiepenheuer & Witsch. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrált /  Linen binding, dust jacket, illustrated
12752.

Ernst Stuhlinger: Projekt Viking. Die Eroberung des Mars. Köln, o. J., Kiepenheuer & Witsch. Egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrált /
Linen binding, dust jacket, illustrated

Rufpreis:
800 HUF

Borsos József: Haematológia Bp., 1935 Magyar Orvosi Könyvkiadó. Vaknyomott egészvászobn kötésben, jó állapotban
12753.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF