https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 113
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
572744
12821
191
0
3600
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841-1941 - Száz esztendő emlékei. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank. Számos képpel illusztrálva, fiókhálózati térképekkel
Das Lot is nicht erreichbar
709631
12822
191
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Readers Digest: Misztikus történetek gyűjteménye - évszázadok természetfeletti jelenségei. Bontatlan, új könyv
Das Lot is nicht erreichbar
709637
12823
191
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Readers Digest: Mindennapi tárgyak nem mindennapi szerepben 2317 ötlet, hogyan spórolhat ecet, só, fogkrém és egyéb egyszerű háztartási szerek segítségével
Das Lot is nicht erreichbar
573103
12824
191
0
40000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Nagylexikon I.-XIX. kötet. Komplett. Új nem használt, néhol még bontatlan fóliában. Bp., 1998-2004
Das Lot is nicht erreichbar
658092
12825
191
0
14000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Remekírók Képes Könyvtára Magyar művészek rajzaival. 14 kötet Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, egy-két kivétellel jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
665712
12826
191
0
4000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kovács Pál: Beszély füzér I.-II. Pápa. 1841. reform főiskola betűi. 432p. + 415p. Első kötet borító nélkül, második kötet borítója is megviselt (2. kötet címlapja hiányzik)
Das Lot is nicht erreichbar
706349
12827
191
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Selmeczi Kovács Attila: A tokmány. The Whetstone Holder. (A Néprajzi Múzeum Tárgykatalógusai 13) Bp., 2008, Néprajzi Múzeum - Museum of Ethnography
Das Lot is nicht erreichbar
686129
12828
191
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
A magyar filantrópia könyve. Szerk. Béry László. Bp., 1929, [Légrády Testvérek]. Kiadói aranyozott félvászon kötésben (gerinc sérült)
Das Lot is nicht erreichbar
681944
12829
191
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ünnepi imádságok I-III. Ford. Schön József. [Bp.], é.n., Schlesinger Jos[eph]. Kiadói, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, kissé megviselt állapotú
Das Lot is nicht erreichbar
712004
12830
191
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lin Yutang: Mi kínaiak. Bp., é.n . Révai. Vászonkötésben, rajta az eredeti nyomott nylon védőborító
Das Lot is nicht erreichbar
712005
12831
191
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lin Yutang: Bölcs mosoly. Bp., é.n . Révai. Vászonkötésben 708871
12832
191
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lelki magány. Tíz napra szoló szent elmélkedések. Fordította: Semmer Imre. Győr 1895. Nitsmann József Könyvnyomdája
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse