Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 113

12821.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12822.

Rufpreis:
2 000 HUF

Readers Digest: Mindennapi tárgyak nem mindennapi szerepben 2317 ötlet, hogyan spórolhat ecet, só, fogkrém és egyéb egyszerű háztartási szerek segítségével
12823.

Rufpreis:
2 000 HUF

12824.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

12825.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

12826.

Rufpreis:
4 000 HUF

Selmeczi Kovács Attila: A tokmány. The Whetstone Holder. (A Néprajzi Múzeum Tárgykatalógusai 13) Bp., 2008, Néprajzi Múzeum - Museum of Ethnography
12827.

Rufpreis:
1 000 HUF

12828.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ünnepi imádságok I-III. Ford. Schön József. [Bp.], é.n., Schlesinger Jos[eph]. Kiadói, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, kissé megviselt állapotú
12829.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lin Yutang: Mi kínaiak. Bp., é.n . Révai. Vászonkötésben, rajta az eredeti nyomott nylon védőborító
12830.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lin Yutang: Bölcs mosoly. Bp., é.n . Révai. Vászonkötésben
12831.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lelki magány. Tíz napra szoló szent elmélkedések. Fordította: Semmer Imre. Győr 1895. Nitsmann József Könyvnyomdája
12832.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF