Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 113

Arany János Összes Költeményei 4. [Toldi szerelme]. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, a belső címlap hiányos
12833.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

12834.

Rufpreis:
8 000 HUF

Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. Átdolgozta Szász Károly. Negyedik, egyedül jogositott képes kiadás. Nyolczvankét képpel. (Verne Gyula Összes Munkái) Bp., 1907, Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott, festett, piros egészvászon sorozatkötésben, a címlapon tulajdonosi pecséttel (gerincen kis hiba, hátsó kötéstáblán és a lapokon egy-két folt)
12835.

Rufpreis:
4 000 HUF

Friedrich Sieburg: Robespierre. [Bp.], é.n., Cserépfalvi. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, címképpel, illusztrációkkal, viseltes állapotú
12836.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pauer Imre: Az ethikai determinismus elmélete. Bp., 1890 Franklin.
12837.

Rufpreis:
1 000 HUF

Teller Vince: Hullám között, hullám fölött. Veszprém, 1903, Egyházmegyei Könyvnyomda. Leszik-féle festett egészvászon kötésben, festett lapszélekkel
12838.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kós Károly: Budai Nagy Antal. Bukarest, (1957), Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó; A havas. Kolozsvár - Napoca, 1983, Dacia. Kiadói vászonkötésben védőborítóval, ill. festett, kiadói, kartonkötésben
12839.

Rufpreis:
1 800 HUF

Heiszler József: Egyházi munkálatok. I-II. kötet egybekötve. Sárospatak, 1862 Forster R. Piszkos félvászon kötésben
12840.

Rufpreis:
8 000 HUF

Autóvásárlóók kézikönyve 1983. Bp., Merkur - Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Papírkötésben, kissé kopottas
12841.

Rufpreis:
1 000 HUF

Majzonett Lajos: Az ó testamentomi ekklésiának históriája, a' sz. írás szerént. Az első embertől fogva, a' Babilóniai fogságból lett vissza-térésig. Ford. Pétzeli Jó'sef. III. köt. Komáromban, 1791. Wéber. XXX, 592p. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben. (Belső címlap és a tartalom első lapja hiányzik)
12842.

Majzonett Lajos: Az ó testamentomi ekklésiának históriája, a' sz. írás szerént. Az első embertől fogva, a' Babilóniai fogságból lett vissza-térésig. Ford. Pétzeli Jó'sef. III. köt.
Komáromban, 1791. Wéber. XXX, 592p. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben. (Belső címlap és a tartalom első lapja hiányzik)

Rufpreis:
4 000 HUF

12843.

Rufpreis:
10 000 HUF

Báró Eötvös József: Elbeszélések, Bp., 1902. Révai. Festett, aranyozott Gottermayer egészvászon kötésben
12844.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF