Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 113

Schöpflin Aladár: A magyar irodalom története a XX. században Bp. 1937. Grill. 311p. Kiadói félbőr kötésben. Hibátlan állapotban
12845.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vörösmarty összes költeményei II. kötet sajtá alá rendezte: Gyulay Pál. Budapest 1885. Méhner Vilmos. Festett egészvászon kötésben.
12846.

Rufpreis:
2 000 HUF

Milkó Izidor : Úri emberek. Jegyzetek a társaságból. Bp., é.n., (1900 előtt) Singer és Wolfner. (Franklin ny.) 174p. Leszik-féle szecessziós, festett, aranyozott egészvászon kötésben. (gerincén kis foszlással)
12847.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szunyogh Szabolcs: Kordnadrágban Tel Avivban. Dedikált! Bp., 2002. Aura
12848.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kürti András: Mai szép idők. Dedikált! Bp., 1967. Szépirodalmi.
12849.

Rufpreis:
1 000 HUF

1935 Azonosítatlan alkotó dedikált színműve: Zöldmadár 90p.
12850.

Rufpreis:
1 200 HUF

12851.

Rufpreis:
2 000 HUF

12852.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

12853.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Mányoky-Németh Károly: 1956 október 23! Kiadói egészvászon kötésben, a szerző arcképével, tulajdonosi pecséttel
12854.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. Kulin Bán: Sem kelet, sem nyugat, távolkelet III. Ungvár 1991. Magyar-Japán-Turáni Világhídfő Közlönye.
12855.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Kulin Bán: Sem kelet, sem nyugat, távolkelet I. Ungvár 1991. Magyar-Japán-Turáni Világhídfő Közlönye.
12856.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF