Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 113
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
659012
12845
191
Schöpflin Aladár: A magyar irodalom története a XX. században Bp. 1937. Grill. 311p. Kiadói félbőr kötésben. Hibátlan állapotban 648913
12846
191
Vörösmarty összes költeményei II. kötet sajtá alá rendezte: Gyulay Pál. Budapest 1885. Méhner Vilmos. Festett egészvászon kötésben.
635569
12847
191
Milkó Izidor : Úri emberek. Jegyzetek a társaságból. Bp., é.n., (1900 előtt) Singer és Wolfner. (Franklin ny.) 174p. Leszik-féle szecessziós, festett, aranyozott egészvászon kötésben. (gerincén kis foszlással) 658427
12848
191
Szunyogh Szabolcs: Kordnadrágban Tel Avivban. Dedikált! Bp., 2002. Aura
630387
12849
191
Kürti András: Mai szép idők. Dedikált! Bp., 1967. Szépirodalmi.
712007
12850
191
1935 Azonosítatlan alkotó dedikált színműve: Zöldmadár 90p.
712076
12851
191
699352
12852
191
17000
619959
12853
191
26000
720746
12854
191
Mányoky-Németh Károly: 1956 október 23! Kiadói egészvászon kötésben, a szerző arcképével, tulajdonosi pecséttel 721289
12855
191
Dr. Kulin Bán: Sem kelet, sem nyugat, távolkelet III. Ungvár 1991. Magyar-Japán-Turáni Világhídfő Közlönye.
721285
12856
191
Dr. Kulin Bán: Sem kelet, sem nyugat, távolkelet I. Ungvár 1991. Magyar-Japán-Turáni Világhídfő Közlönye.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF