Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 113

Jerzy Gizycki: A sakkjáték világa. Bp. - Varsó, 1962, Sport (Sport i Turystyka). Kiadói, festett egészászon kötésben, gazdag képanyaggal
12797.

Rufpreis:
800 HUF

12798.

Rufpreis:
1 000 HUF

Juhász Előd: A Zenebutik Sztáralbuma. 100 világsztár, 100 adás, 100 helyszín. Bp., 1991, Lexikon Kft. - Posta Bank. Dedikált (!)
12799.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr Gyarmati Gyula: Toldi trilógia. Magán kiadás 1973. Dedikált!
12800.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ady Endre: A fekete lobogó. Ady harca a klerikális reakció ellen. Bp., 1950, Franklin. Papírkötésben
12801.

Rufpreis:
1 000 HUF

Missale Romanum. Turonibus (Touraine), 1955, Sumptibus et Typis Friderici Mame. Kiadói egészbőr kötésben, vászontékában, színezett élmetszéssel. Kopottas állapotú, a címkép kijár /  Leather binding, linen cover, worn condition
12802.

Missale Romanum. Turonibus (Touraine), 1955, Sumptibus et Typis Friderici Mame. Kiadói egészbőr kötésben, vászontékában, színezett élmetszéssel. Kopottas állapotú, a címkép kijár /
Leather binding, linen cover, worn condition

Rufpreis:
10 000 HUF

Missale Romanum. Ratisbonae (Regensburg), Sumptibus et Typis Friderici Pustet. Kiadói egészbőr kötésben, vászontékában, aranyozott élmetszéssel, metszett címképpel /  Leather binding, linen cover, frontispiece
12803.

Missale Romanum. Ratisbonae (Regensburg), Sumptibus et Typis Friderici Pustet. Kiadói egészbőr kötésben, vászontékában, aranyozott élmetszéssel, metszett címképpel /
Leather binding, linen cover, frontispiece

Rufpreis:
10 000 HUF

A boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái. Szerk. Lévay Mihály választott püspök, pápai prelátus, hatvani prépost-plébános. Bp., é.n., Franklin-Társulat.
12804.

Rufpreis:
2 000 HUF

Büky Béla: Magyar játék. Bp., 1936, A "Magyar Játék" kiadása, 32p. Tűzve, kiadói, festett papírborítóban
12805.

Rufpreis:
1 000 HUF

Borbás Mária: Hangszerek. Budapest 1993. Park Kiadó
12806.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stefan Siegert: Mozart. A mágikus muzsikus. Budapest 2003. Képzőművészeti Kiadó.
12807.

Rufpreis:
800 HUF

Stolz, Johann Jakob: Erlauterungen zum neuen Testamente... IV.-VI. Hefte. Hannover, 1809. Megviselt papírkötésben / In tattered paper binding
12808.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF