Bücher: Wissenschaften

Zahl der Lose: 48

Borosjenői Kádár Gusztáv: A vasuti váltók állásának biztosítására szolgáló nyomósín-szerkezetekről. Négy táblával. Bp., 1888, A Pesti Lloyd-Társulat Könyvnyomdája; + Kovács Ödön: Az összekötő vasút pesti oldalán létesített pályamagasítás ismertetése. A szövegbe nyomott 2 ábrával és 3 rajzlappal. Bp., 1886, Khór és Wein; +  Miklós Ödön: Városok csatornázása a hygienia, mezőgazdaság és technika szempontjából. Bp., 1882, Kilián Frigyes. 3db különlenyomat egybekötve aranyozott egészvászon kötésbe, (a kötés foltos)
12812.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rietschel, H.: Leitfaden zum Berechnen und Entwerfen von Lüftungs- und Heizungs-Anlagen. Ein Hand- und Lehrbuch für Ingenieure und Architekten. Unter Mitw. von K. Brabbée. Fünfte, neubearbeitete Auflage. 2 Bde. Berlin, 1913, Julius Springer. Aranyozott egészvászon kötésben
12813.

Rufpreis:
1 000 HUF

5db rádióval és TV-készülékkel kapcsolatos könyv: Sztereo rádiók szervizkönyve I-III; Rádió- és tv-kapcsolások 1975-1977; Rádió-magnók szervizkönyve I.
12814.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vigh Bertalan: Az elektromosság alaptörvényei. Budapest 1922. Szent-István Társulat. Ragasztott gerinc.
12815.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 db műszaki katalógus, 2 db Ganz Kapcsológyár 50 évéről + Szécsy Ilona: Optikai eszközök készítése. Carl Zeiss: Kompendium Band I és a Band III. 1958.
12816.

Rufpreis:
1 000 HUF

A műveltség könyvtára - A technika vívmányai I.  sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Szép állapotban
12817.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

12818.

Rufpreis:
5 000 HUF

12819.

Rufpreis:
800 HUF

Ásványokkal foglalkozó könyv  tétel: Közlemények a magyarországi ásványi nyersanyagok történetébő I és III. Ásványgyűjtő figyelő. The minerals resources of Africa. Bolíviai ásványokkal foglalkozó könyvek.
12820.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tarján Ferenc: Atomrakétán a Marsba. 1936, Budapest, Lambel R. (Wodianer F. és Fiai) Kiadása, kopottas állapotban, aranyozott, dombornyomott, egészvászon kötésben
12821.

Rufpreis:
1 600 HUF

3 db műszaki katalógus, 2 db Ganz Kapcsológyár 50 évéről
12822.

Rufpreis:
800 HUF

MÁV: Iparvágányok szolgálati utasítása. Bp., 1990, KÖZDOK. Műbőr kötésben
12823.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF