Bücher: Wissenschaften

Zahl der Lose: 48

12788.

Rufpreis:
4 000 HUF

12789.

Rufpreis:
2 000 HUF

A műveltség könyvtára - Az ember I.-II. kötet sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Szép állapotban
12790.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Topinard Pál: Az anthropológia kézi könyve. Előszó: Broca Pál. Ford. Pethő Gyula és Török Aurél. Bp. 1881. Magyar Természettud. Társ. XXXII, 768p. Kötés elvált, rosz állapotban
12791.

Topinard Pál: Az anthropológia kézi könyve. Előszó: Broca Pál. Ford. Pethő Gyula és Török Aurél.
Bp. 1881. Magyar Természettud. Társ. XXXII, 768p. Kötés elvált, rosz állapotban

Rufpreis:
2 800 HUF

12792.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Lambrecht Kálmán: Az ősember. 150 szövegképpel és számos táblával. Bp., 1926 Dante. Kissé hibás egészvászon kötésben
12793.

Rufpreis:
2 000 HUF

Chatel Andor: A mozgásszervi betegségek. Bp., 1956 Művelt nép. Egészvászon kötésben
12794.

Rufpreis:
800 HUF

Dr Hankó Vilmos: Chemia. A mindennapi életben. É.n. Budapest. Lampel.
12795.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ifj. Dr. Kendi Finály István: Vitaminok és hormonok. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói festett papírkötésben (kötés kissé viseltes)
12796.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Tangl Harald: A vitaminok (A Természettudományok Elemei 1.) 7 képpel. Bp., 1935, Királyi Magyar Természettudományi Társulat, 52p. Fűzve
12797.

Rufpreis:
800 HUF

Tolnai: Orvos a családban III. Tolnai Nyomda, égész vászon kötésben, apró hibákkal
12798.

Rufpreis:
800 HUF

cca 1900 Magyar nyelvű nőgyógyászati könyv a szülésről, címlap nélkül, illusztrációkkal, gerincén sérült félvászon kötésben, néhány ceruzás jelzéssel
12799.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF