Bücher: Wissenschaften Zahl der Lose: 48
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
674904
12788
189
Books: Science
672687
12789
189
Books: Science
A műveltség könyvtára - Az élők világa: Növény és állatország. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Szép állapotban
672696
12790
189
5500
Books: Science
A műveltség könyvtára - Az ember I.-II. kötet sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Szép állapotban
659065
12791
189
Books: Science
Topinard Pál: Az anthropológia kézi könyve. Előszó: Broca Pál. Ford. Pethő Gyula és Török Aurél. Bp. 1881. Magyar Természettud. Társ. XXXII, 768p. Kötés elvált, rosz állapotban
672710
12792
189
3400
Books: Science
A műveltség könyvtára - A társadalom története II. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Jó állapotban
523782
12793
189
Books: Science
Lambrecht Kálmán: Az ősember. 150 szövegképpel és számos táblával. Bp., 1926 Dante. Kissé hibás egészvászon kötésben
421871
12794
189
Books: Science
Chatel Andor: A mozgásszervi betegségek. Bp., 1956 Művelt nép. Egészvászon kötésben
712035
12795
189
Books: Science
Dr Hankó Vilmos: Chemia. A mindennapi életben. É.n. Budapest. Lampel. 706117
12796
189
Books: Science
Ifj. Dr. Kendi Finály István: Vitaminok és hormonok. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói festett papírkötésben (kötés kissé viseltes)
679195
12797
189
Books: Science
Dr. Tangl Harald: A vitaminok (A Természettudományok Elemei 1.) 7 képpel. Bp., 1935, Királyi Magyar Természettudományi Társulat, 52p. Fűzve 603139
12798
189
Books: Science
Tolnai: Orvos a családban III. Tolnai Nyomda, égész vászon kötésben, apró hibákkal
705516
12799
189
Books: Science
cca 1900 Magyar nyelvű nőgyógyászati könyv a szülésről, címlap nélkül, illusztrációkkal, gerincén sérült félvászon kötésben, néhány ceruzás jelzéssel
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF