Bücher: Wissenschaften

Zahl der Lose: 48

A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Szerk. Dr. Somogyi Béla. Szétnyitható bonctani táblával, 40 színes táblával, szövegközti ábrákkal és fotókkal. Bp., é.n., Dante. Kiadói, aranyozott, szép állapotú félbőr kötésben.
12800.

Rufpreis:
3 000 HUF

A család egészsége: Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Szerk. Dr. Somogyi Béla. Szétnyitható bonctani táblával, 40 színes táblával, szövegközti ábrákkal és fotókkal. Hiánytalan. Bp., 1928, Dante. Tizennegyedik kiadás. Szép állapotban.
12801.

Rufpreis:
2 000 HUF

12802.

Rufpreis:
4 000 HUF

Wulfstein-Wilms: Lehrbuch der Chirurgie - Sebészeti tankönyv I. kötet rengeteg képpel, Jena, 1912, egészvászon kötésben
12803.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 db vegyes orvosi könyv és bekötött folyóirat (Orvosi Hetilap 1957/1 né.)
12804.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az egészség enciklopédiája. Bp. Enciklopédia Rt. kopott gerincű kissé laza félbőr kötésben 460p. sok képpel
12805.

Rufpreis:
1 200 HUF

Az egészség enciklopédiája. Egy színes bonctani képpel, 32 táblával és 140 ábrával. Bp., é.n., Enciklopédia R.-T. Kiadói aranyozott félbőr kötésben (kötés viseltes, több lap kijár)
12806.

Rufpreis:
1 000 HUF

Az Állatorvostudományi Egyetem bicentenáriumi ünnepségei és tanéve. Bp., [1987], az Állatorvostudományi Egyetem rektora. Kiadói egészvászon kötésben, fotókkal illusztrálva
12807.

Rufpreis:
1 600 HUF

Th. Ziehen: Leitfaden der Physiologischeen Psychologie. Jena 1900.
12808.

Rufpreis:
1 200 HUF

Király Kálmán: Modern utak építése. Budapest 1927. Reprint kiadás.
12809.

Rufpreis:
1 600 HUF

P. Blaesi: Description de la catastrophe arrivée au Tunnel du Hauenstein en Mai et Juin 1857. Olten, 1857. Marrer et Michel + A. Baltzer:  Bergstürze in den Alpen. Zürich 1875.  C. Schmidt. egészvászon kötésben / in linen binding 96p. + 50p.
12810.

Rufpreis:
3 000 HUF

Könyves Tóth Mihály: Az alagutakról általában... három darab rajzlappal. Bp., 1875. Athenaeum. 54p.
12811.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF