Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
486277
12459
186
Gergely Jolán: A művelt lány. Bp., 1944. Korda. Illusztrált papírborítóval
433353
12460
186
Bródy Sándor: Éjszaka Első kiadás! Bp., 1893. Magyar Ny. 152 p. (borítók nélkül) 485734
12461
186
Sík Sándor: Áldás. Versek. Bp., 1963, Szent István Társulat, Pécsi Szikra Ny. Kiadói vászonkötésben, illusztrált borítóval. Első kiadás! 658096
12462
186
Herczeg Ferenc: A három testőr, A dolovai nábob lánya. Bp., 1894 Singer és Wolfner. Aranyozott gerincű egészvászon kötésben. 2 kötet
679271
12463
186
Babay József: A szeretet könyve. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, jó állapotú (borító kissé foltos)
684675
12464
186
Illyés Gyula: Kézfogások. Bp., 1956, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval - Első kiadás
563670
12465
186
684678
12466
186
Illyés Gyula: Közügy. Bp., 1981, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
683057
12467
186
Kós Károly: Varju-nemzetség. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói, festett, egészvászon kötésben, ex librisszel
684682
12468
186
Illyés Gyula: Abbahagyott versek. (Mikrokozmosz Füzetek) Bp., 1971, Szépirodalmi. Első kiadás! Kiadói papírkötésben
533065
12469
186
Lampérth Géza: Régi magyar levelesláda. Mult idők szerelmes irásai és egyebek. Bp. 1923. Globus. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben. (hibás gerinc)
685521
12470
186
Horváth István: Kiáltás halál ellen. Versek 1971-1972. Kolozsvár, 1973, Dacia. Kartonált, illusztrált védőborítóval. Dedikált példány (!)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF