Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 96

Gergely Jolán: A művelt lány. Bp., 1944. Korda. Illusztrált papírborítóval
12459.

Rufpreis:
800 HUF

12460.

Rufpreis:
800 HUF

Sík Sándor: Áldás. Versek. Bp., 1963, Szent István Társulat, Pécsi Szikra Ny. Kiadói vászonkötésben, illusztrált borítóval. Első kiadás!
12461.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herczeg Ferenc: A három testőr, A dolovai nábob lánya. Bp., 1894 Singer és Wolfner. Aranyozott gerincű egészvászon kötésben. 2 kötet
12462.

Rufpreis:
1 000 HUF

Babay József: A szeretet könyve. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, jó állapotú (borító kissé foltos)
12463.

Rufpreis:
1 000 HUF

Illyés Gyula: Kézfogások. Bp., 1956, Magvető. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval - Első kiadás
12464.

Rufpreis:
800 HUF

12465.

Rufpreis:
3 000 HUF

Illyés Gyula: Közügy. Bp., 1981, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
12466.

Rufpreis:
800 HUF

Kós Károly: Varju-nemzetség. Kolozsvár, [1934], Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói, festett, egészvászon kötésben, ex librisszel
12467.

Rufpreis:
1 000 HUF

Illyés Gyula: Abbahagyott versek. (Mikrokozmosz Füzetek) Bp., 1971, Szépirodalmi. Első kiadás! Kiadói papírkötésben
12468.

Rufpreis:
800 HUF

Lampérth Géza: Régi magyar levelesláda. Mult idők szerelmes irásai és egyebek. Bp. 1923. Globus. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben. (hibás gerinc)
12469.

Rufpreis:
1 000 HUF

Horváth István: Kiáltás halál ellen. Versek 1971-1972. Kolozsvár, 1973, Dacia. Kartonált, illusztrált védőborítóval. Dedikált példány (!)
12470.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF