Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 96
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
546556
12483
186
Lewis Wallace: Ben-Húr. Regény Krisztusról. Ford. Szekrényi Lajos. 3. gondosan átnézett kiad. Pataky László 83 eredeti rajzával. 1-2. köt. Bp., 1901, A fordító kiadása. Festett, Gottermayer-féle egészvászon kötésben. (Egy lap kijár.) 466119
12484
186
Cheng Tcheng: Egy kínai anya. Paul Valéry előszavával. Ford. Pap László. Bp. 1941 Bibliotheca (Sylvester ny.) 158 p. Illusztrált kiadói selyemkötésben, raffiával összefűzve
682878
12485
186
Gustav Freytag: Tartozik és követel I-III. Ford. Fülöp Zsigmond. Bp., 1928, Nova. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotú
683066
12486
186
Tolnai Világlexikona I-II (A-Bur). Bp., 1926, Tolnai. Kiadói félvászon kötésben, gazdagon illusztrált, kopottas állapotú
503192
12487
186
A Luthor-féle új írásmód tanmenete, Íráspedagógiai Gyűjtemény kiadása, Bp., 1937.
657519
12488
186
Mátrai Sándor: Az ítélet nem jogerős. Budapest. É.n. A "Mundus" kiadása. 625088
12489
186
Horváth János: A magyar irodalmi műveltség kezdetei. Szent Istvántól Mohácsig. Bp., 1944, Magyar Szemle Társaság. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotú 684680
12490
186
Illyés Gyula: Dőlt vitorla. Bp., 1965, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
532802
12491
186
Bodnár László: A lényeglátás kibontakozása. Budapest, 1934. Szerzői. 116p. Utolsó lapon cenzori bejegyzéssel.
584698
12492
186
Dr. Bíró Bertalan: A szegedi üstökös. Márton Lajos címlaptervével és illusztrációival. Bp., [1940], Korda Rt. Kissé viseltes kiadói papírkötésben
658291
12493
186
Erdődy János: Peéri Gábor budapesti lakos. Dedikált! Bp., 1972 Szépirodalmi
573478
12494
186
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF