Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 96

Lewis Wallace: Ben-Húr. Regény Krisztusról. Ford. Szekrényi Lajos. 3. gondosan átnézett kiad. Pataky László 83 eredeti rajzával. 1-2. köt. Bp., 1901, A fordító kiadása. Festett, Gottermayer-féle egészvászon kötésben. (Egy lap kijár.)
12483.

Rufpreis:
4 000 HUF

Cheng Tcheng: Egy kínai anya. Paul Valéry előszavával. Ford. Pap László. Bp. 1941 Bibliotheca (Sylvester ny.) 158 p. Illusztrált kiadói selyemkötésben, raffiával összefűzve
12484.

Rufpreis:
2 000 HUF

12485.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tolnai Világlexikona I-II (A-Bur). Bp., 1926, Tolnai. Kiadói félvászon kötésben, gazdagon illusztrált, kopottas állapotú
12486.

Rufpreis:
1 000 HUF

A Luthor-féle új írásmód tanmenete, Íráspedagógiai Gyűjtemény kiadása, Bp., 1937.
12487.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mátrai Sándor: Az ítélet nem jogerős. Budapest. É.n. A "Mundus"  kiadása.
12488.

Rufpreis:
800 HUF

Horváth János: A magyar irodalmi műveltség kezdetei. Szent Istvántól Mohácsig. Bp., 1944, Magyar Szemle Társaság. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotú
12489.

Rufpreis:
800 HUF

Illyés Gyula: Dőlt vitorla. Bp., 1965, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
12490.

Rufpreis:
800 HUF

Bodnár László: A lényeglátás kibontakozása. Budapest, 1934. Szerzői. 116p. Utolsó lapon cenzori bejegyzéssel.
12491.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Bíró Bertalan: A szegedi üstökös. Márton Lajos címlaptervével és illusztrációival. Bp., [1940], Korda Rt. Kissé viseltes kiadói papírkötésben
12492.

Rufpreis:
1 200 HUF

Erdődy János: Peéri Gábor budapesti lakos. Dedikált! Bp., 1972 Szépirodalmi
12493.

Rufpreis:
1 400 HUF

12494.

Tarnóczi János: Amiről a józsefvárosi harangok beszélnek. A budapesti Szent József plébániatemplom, plébánia és városrész története.
Bp. 1933. Szent József Egyházköz. Kiad. 208 p. Gazdag képanyaggal. Eredeti papírkötésben

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF