https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 96
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
685127
12471
186
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Boross Mihály: A haza járó lélek. Pest, 1856. Nyom. Gyurian Józsefnél, (ázás nyomok) 629421
12472
186
0
2000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben 641472
12473
186
0
2400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Nyírő József: Mádéfalvi veszedelem. Bp., 1939, Révai. Festett halinakötésben, jó állapotban 607055
12474
186
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mikszáth Kálmán: Tisztelt Ház. Bp., 1932, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
563751
12475
186
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Erdős René: Borsóhercegnő, Bp. 1924 Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. kiadása, aláírt példány, kiadói egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
615624
12476
186
0
8000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Mühlbach Luiza: Hortenzia királynő. Napoleoni életkép. I.-II. Fordította: Székely Jószef Pest, 1863. Hartleben Ádolf. 186p. korabeli aranyozott egészvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
683063
12477
186
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Jókai Mór Összes Művei. Nemzeti Kiadás XXXVII.: Novellák. Bp., 1895, Franklin-Társulat - Révai Testvérek. Kiadói, gazdagon díszített, aranyozott, Gottermayer-féle egészvászon sorozatkötésben, jó állapotú
Das Lot is nicht erreichbar
684677
12478
186
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Illyés Gyula: Fáklyaláng. Bp., 1958, Szépirodalmi. Kiadói papírkötésben
Das Lot is nicht erreichbar
563671
12479
186
0
3000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Kós Károly: Az országépítő, Erdélyi Szépmíves Céh Kiadó, Kolozsvár - A kiadó 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás, jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
514916
12480
186
0
5000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Takáts Sándor: A magyar múlt tarlójáról. Budapest, é.n., Genius. 412 p. Aranyozott, bordázott gerincű kiadói félbőr kötésben, a gerinc sérült
Das Lot is nicht erreichbar
627499
12481
186
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Saintine B. X.: Három királyné - regényes korrajz két kötetben. Ford.: Csukássi József. Bp., 1870 Lauffer Vilmos. 2 kötet aranyozott egészvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
648778
12482
186
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Lőrinczy György: A boldogság császárja - Fantazmagória. Bp., 1927 Singer és Wolfner. Aranyozott félbőr kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse