Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 96

Boross Mihály: A haza járó lélek. Pest, 1856. Nyom. Gyurian Józsefnél, (ázás nyomok)
12471.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nyirő József: Havasok könyve. Bp., 1936, Révai. Festett halina kötésben
12472.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nyírő József: Mádéfalvi veszedelem. Bp., 1939, Révai. Festett halinakötésben, jó állapotban
12473.

Rufpreis:
2 400 HUF

Mikszáth Kálmán: Tisztelt Ház. Bp., 1932, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
12474.

Rufpreis:
800 HUF

12475.

Rufpreis:
800 HUF

12476.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jókai Mór Összes Művei. Nemzeti Kiadás XXXVII.: Novellák. Bp., 1895, Franklin-Társulat - Révai Testvérek. Kiadói, gazdagon díszített, aranyozott, Gottermayer-féle egészvászon sorozatkötésben, jó állapotú
12477.

Rufpreis:
1 000 HUF

Illyés Gyula: Fáklyaláng. Bp., 1958, Szépirodalmi. Kiadói papírkötésben
12478.

Rufpreis:
800 HUF

12479.

Rufpreis:
3 000 HUF

12480.

Takáts Sándor: A magyar múlt tarlójáról.

Rufpreis:
5 000 HUF

12481.

Rufpreis:
1 200 HUF

12482.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF