Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 96

12435.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12436.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

12437.

Rufpreis:
10 000 HUF

12438.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12439.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

12440.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

12441.

Révai Nagy Lexikona (I-IX. kötet)
Bp., 1911-1935, Révai. 9 db(1., 2., 3., 4., 5., 6., 8., 9., 10.).

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Révai Kis Lexikona, Bp., 1936. Révai irodalmi intézet kiadása. Egészbőr kötésben. (kötéstábla elvált)
12442.

Rufpreis:
3 000 HUF

A Pesti Hirlap lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben, A-Z, rengeteg képpel és térképpel. Bp, 1937, Pesti Hirlap. Dombornyomott, aranyozott kiadói vászonkötésben. Gerincen szakadás
12443.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Sue, Eugene: A bolygó zsidó. Regény. Ford. Keleti Gábor, Lányi Viktor és Csetényi Erzsi. I.-II. köt. Biczó András borítójával. Bp. 1930. Dante. 592p.; 498p. Kiadói félvászon-kötésben.
12444.

Sue, Eugene: A bolygó zsidó. Regény. Ford. Keleti Gábor, Lányi Viktor és Csetényi Erzsi. I.-II. köt. Biczó András borítójával.
Bp. 1930. Dante. 592p.; 498p. Kiadói félvászon-kötésben.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

12445.

Rufpreis:
4 000 HUF

Katona József: Bánk bán. Csók István képeivel illusztrált diszkiadás. Bev: Jókai Mór. Bp., 1899, Pesti Napló. Gottermayer-féle festett, szecessziós, kiadói egészvászon kötésben (a kötés kissé kopottas, gerincén sérült)
12446.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF