Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 31

12082.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

12083.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Bogaud Emil: Szent Mónika élete. Fordította: Ruschek Antal. Győr, 1894. Egyházmegyei kiadó1t. (címképmetszet) Aranyozott Gottermayer egészvászon kötésben
12084.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pap Dénes: A Parlament Debrecenben 1849. II. kötet. Lipcse 1870. Köhler K.A.
12085.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hans von Zwiedineck-Südenhorst: Venedig als Weltmacht und Weltstadt (Monographien zur Weltgeschichte VIII). Mit 4 Kunstbeilagen und 159 authentischen Abb. Bielefeld-Leipzig, 1899, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, illusztrált, jó állapotban (egy lap ragasztva) / Linen binding, illustrated, good condition (one page repaired)
12086.

Hans von Zwiedineck-Südenhorst: Venedig als Weltmacht und Weltstadt (Monographien zur Weltgeschichte VIII). Mit 4 Kunstbeilagen und 159 authentischen Abb. Bielefeld-Leipzig, 1899, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, illusztrált, jó állapotban (egy lap ragasztva) /
Linen binding, illustrated, good condition (one page repaired)

Rufpreis:
1 800 HUF

Nyelvemléktár III. régi magyar kódexek: Nagyszombati kódex, Szent Domonkos élete, Virginia kódex. Bp 1874. Félvászon kötésben.
12087.

Rufpreis:
1 600 HUF

Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I. kötet Bp; 1882. Franklin 464 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban
12088.

Rufpreis:
10 000 HUF

12089.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

12090.

Rufpreis:
6 000 HUF

A világháború okiratai, összeáll. Eduard Bernstein. V. köt. (a belga könyv). I. világháborús diplomáciai okiratok gyűjteménye. Bp, é.n., Népszava-Könyvkereskedés. sérült gerinccel
12091.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gaali Zoltán: A székely ősvárak története, mondája és legendája. I. köt. Bp., é. n. Makkay. 311p. Kiadói, aranyozott egészvászon-kötésben.
12092.

Rufpreis:
5 000 HUF

12093.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF