Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 31

12094.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Szilágyi Sándor: A Rákóczyak kora Erdélyben, I. köt. Pest, 1868, Pfeiffer Ferdinánd. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben (a gerinc sérült), márványozott lapszélekkel, szép állapotban. Rendkívül ritka
12095.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Czedik von Bründlsberg, Alois: Die Weltgeschichte in Tabellen. Wien Sollmayer & Comp. 1859
12096.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

12097.

Rufpreis:
8 000 HUF

Egyházi beszéd, melyet székesfehérvári belvárosi esperes-plébános Pellet Ödön tartott Bécsben, a Nt. Kapucinus atyák templomában, nyomatott Budán Bagó Mártonnál, 1873.
12098.

Rufpreis:
1 000 HUF

12099.

Eduard Heyck: Bismarck (Monographien zur Weltgeschichte IV). Mit einem Brief-faksimile und 190 Abb. Bielefeld-Leipzig, 1904, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, illusztrált, jó állapotú /
Linen binding, illustrated, good condition

Rufpreis:
1 600 HUF

12100.

Gold plated linen binding, good condition

Rufpreis:
1 200 HUF

12101.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kósa János: II. Rákóczi György. /Magyar Életrajzok/ Bp., é.n. Franklin. 182p. Kiadói,  papírborítóban. (2 lap szenes)
12102.

Rufpreis:
800 HUF

Báró Eötvös József: Magyarország 1514-ben. I-II. Bp., 1901. Révai. Aranyozott egészvászon kötésben. Jó állapotban
12103.

Rufpreis:
2 800 HUF

Magyar könyvészet 1972 I-II. A Magyarországon megjelent könyvek és térképek szakosított címjegyzéke. Budapest 1977. Széchényi könyvtár.
12104.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Szürke eminenciások a magyar történelemben, Bp., 2003, Kossuth Kiadó, kiadói keménykötésben, új állapotban, képekkel tűzdelve
12105.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF