Hóman Bálint - Szekfu Gyula: Magyar történet I-VIII. kötet (öt kötetbe kötve). Bp. 1941 - 1943. Kir. Magy. Egyetemi Nyomda. 5 kötet. Számos képpel, részben színes térképpel, táblázatokkal. Kiadói aranyozott félbor kötésben, jó állapotban.
Szilágyi Sándor: A Rákóczyak kora Erdélyben, I. köt. Pest, 1868, Pfeiffer Ferdinánd. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben (a gerinc sérült), márványozott lapszélekkel, szép állapotban. Rendkívül ritka
Fejér Georgius (György): Codex diplomaticus Hungariae ecclesiasticus ac civilis. VI. kötet Buda, 1829. Typ. Univ. Fontos családtörténeti munka. Ex librissel. Aranyozott gerincű félbőr kötésben, jó állapotban.
Egyházi beszéd, melyet székesfehérvári belvárosi esperes-plébános Pellet Ödön tartott Bécsben, a Nt. Kapucinus atyák templomában, nyomatott Budán Bagó Mártonnál, 1873.
Eduard Heyck: Bismarck (Monographien zur Weltgeschichte IV). Mit einem Brief-faksimile und 190 Abb. Bielefeld-Leipzig, 1904, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, illusztrált, jó állapotú / Linen binding, illustrated, good condition
Friedrich Koepp: Alexander der Große. Mit einer Kunstbeilage und 85 Abbildungen (Monographien zur Weltgeschichte IX) Bielefeld-Leipzig, 1899, Velhagen & Klasing. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban / Gold plated linen binding, good condition