Porzellan

Zahl der Lose: 110

XIX. századi kézzel festett angol Spode fajansz süteménykínáló tál benyomott jelzéssel hibátlan állapotban / 19th century: Handpainted English Spode faience cake offering plate with indented mark in flawless condition 13,5cm d:24,5cm
11140.

XIX. századi kézzel festett angol Spode fajansz süteménykínáló tál benyomott jelzéssel hibátlan állapotban /
19th century: Handpainted English Spode faience cake offering plate with indented mark in flawless condition 13,5cm d:24,5cm

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Cca XX. sz. eleje Meisseni tál, kézzel festett,  jelzett, restaurált, 37×27×10 cm
11142.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Kézzel festett, aranyozott, jelzett Zeven porcelán cukortartó (az aranyozás itt-ott megkopott) /  Hand painted gold plated Zeven procelain sugar bowl (plating somewhat worn), 10cm, d: 7,5cm
11143.

Kézzel festett, aranyozott, jelzett Zeven porcelán cukortartó (az aranyozás itt-ott megkopott) /
Hand painted gold plated Zeven procelain sugar bowl (plating somewhat worn), 10cm, d: 7,5cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Bólogató kínai antik pár, kézzel festett és karcolt, apró lepattanások és ragasztások, BÁV címkével a belsejében/ Chinaware nod chinese pair
11144.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Sitzendorf, kisfiú a tacskóval, jelzett, hajszálrepedés a lában, m:17 cm
11145.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csehszlovák MZ tányér 6 személyes készlet: 6 db mélytányér, 6 db lapostányér, 6 db süteményes-tányér, hibátlanok, jelzettek/ 18 plates, marked on the back M Z Czechoslovakia
11146.

Rufpreis:
6 000 HUF

2db jelzés nélküli porcelán figura: ágaskodó ló, gerlepár /  Porcelain figures, 9x6cm, 13x14x10cm
11147.

2db jelzés nélküli porcelán figura: ágaskodó ló, gerlepár /
Porcelain figures, 9x6cm, 13x14x10cm

Rufpreis:
800 HUF

Pajzán jelenetekkel díszített porcelán lámpatest, matricás, jelzett, hibátlan, m:20 cm, d:13 cm
11148.

Rufpreis:
8 000 HUF

1972 Nemzetközi Nőnap alkalmából készült matricás díszítésű porcelán váza, 15,5cm
11149.

Rufpreis:
800 HUF

Rézkeretű, kézzel festett, nárciszokkal díszített porcelán reggelizőtál /  Hand painted porcelain breakfast tray with brass frame, 22x34cm
11150.

Rézkeretű, kézzel festett, nárciszokkal díszített porcelán reggelizőtál /
Hand painted porcelain breakfast tray with brass frame, 22x34cm

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Angol teás szett egyben, matricás, jelzett, teteje ragasztott, m:12 cm
11151.

Rufpreis:
1 400 HUF

Áttört füles kínáló tál, jelzett, kézzel festett hibátlan, kicsit kopott, h:32 cm
11152.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF