Porzellan Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
564056
11140
172
XIX. századi kézzel festett angol Spode fajansz süteménykínáló tál benyomott jelzéssel hibátlan állapotban / 19th century: Handpainted English Spode faience cake offering plate with indented mark in flawless condition 13,5cm d:24,5cm
583786
11142
172
15000
Cca XX. sz. eleje Meisseni tál, kézzel festett, jelzett, restaurált, 37×27×10 cm
581937
11143
172
Kézzel festett, aranyozott, jelzett Zeven porcelán cukortartó (az aranyozás itt-ott megkopott) / Hand painted gold plated Zeven procelain sugar bowl (plating somewhat worn), 10cm, d: 7,5cm
581470
11144
172
14000
Bólogató kínai antik pár, kézzel festett és karcolt, apró lepattanások és ragasztások, BÁV címkével a belsejében/ Chinaware nod chinese pair
581416
11145
172
Sitzendorf, kisfiú a tacskóval, jelzett, hajszálrepedés a lában, m:17 cm
581351
11146
172
Csehszlovák MZ tányér 6 személyes készlet: 6 db mélytányér, 6 db lapostányér, 6 db süteményes-tányér, hibátlanok, jelzettek/ 18 plates, marked on the back M Z Czechoslovakia 583463
11147
172
2db jelzés nélküli porcelán figura: ágaskodó ló, gerlepár / Porcelain figures, 9x6cm, 13x14x10cm 581333
11148
172
Pajzán jelenetekkel díszített porcelán lámpatest, matricás, jelzett, hibátlan, m:20 cm, d:13 cm
583448
11149
172
1972 Nemzetközi Nőnap alkalmából készült matricás díszítésű porcelán váza, 15,5cm
586125
11150
172
Rézkeretű, kézzel festett, nárciszokkal díszített porcelán reggelizőtál / Hand painted porcelain breakfast tray with brass frame, 22x34cm 585465
11151
172
Angol teás szett egyben, matricás, jelzett, teteje ragasztott, m:12 cm
585454
11152
172
Áttört füles kínáló tál, jelzett, kézzel festett hibátlan, kicsit kopott, h:32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF