Porzellan

Zahl der Lose: 110

KPM teás kiöntő, hibátlan, jelzett, m: 18 cm, h:25 cm
11165.

Rufpreis:
2 000 HUF

KPM sorszámozott porcelán kiöntő, jelzett, tetején sérüléssel, m:17 cm
11166.

Rufpreis:
1 000 HUF

KPM sorszámozott porcelán leveses tál, jelzett, hajszálrepeséssel és a tetején sérüléssel, 34x16x20cm
11167.

Rufpreis:
1 400 HUF

Apulum nagyméretű teás kiöntő, jelzett, hibátlan, m:25 cm h:26 cm
11168.

Rufpreis:
1 800 HUF

Puttó a szívecskével, jelzett, hibátlan, m:11 cm
11169.

Rufpreis:
800 HUF

Zsebre tett kisfiú a nagy szívvel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm
11170.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lúd pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm h:8 cm
11171.

Rufpreis:
1 000 HUF

Porcelán tétel 4 db: Modern váza, hibátlan, m:29 cm, 2 mini kiöntő, hibátlan, mini cukortartó, hibátlan, fedelük hiányzik, jelzés nélküliek
11172.

Rufpreis:
1 000 HUF

2db virágokkal díszített, festett porcelán vázácska és 2db kutyafigura, mindegyik sérült /  Vases and dogs, with faults
11173.

2db virágokkal díszített, festett porcelán vázácska és 2db kutyafigura, mindegyik sérült /
Vases and dogs, with faults

Rufpreis:
800 HUF

1814 Kézzel festett porcelán alátét /  Hand painted porcelain plate, d: 15cm
11174.

1814 Kézzel festett porcelán alátét /
Hand painted porcelain plate, d: 15cm

Rufpreis:
4 000 HUF

12 darab különböző kávés, teás csésze és csészealj, hibátlanok
11175.

Rufpreis:
12 000 HUF

11176.

Gyönyörű kézzel festett virágokkal és levelekkel díszített jelzett Herendi porcelán bonbonier kaméleon alakú fogantyúval hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware bonbonier with chameleon shaped handle in flawless condition 15cm

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF