Porzellan Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
581358
11165
172
KPM teás kiöntő, hibátlan, jelzett, m: 18 cm, h:25 cm 581357
11166
172
KPM sorszámozott porcelán kiöntő, jelzett, tetején sérüléssel, m:17 cm
581356
11167
172
KPM sorszámozott porcelán leveses tál, jelzett, hajszálrepeséssel és a tetején sérüléssel, 34x16x20cm
581328
11168
172
Apulum nagyméretű teás kiöntő, jelzett, hibátlan, m:25 cm h:26 cm
581419
11169
172
Puttó a szívecskével, jelzett, hibátlan, m:11 cm
581409
11170
172
Zsebre tett kisfiú a nagy szívvel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:11 cm 581405
11171
172
Lúd pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm h:8 cm 582289
11172
172
Porcelán tétel 4 db: Modern váza, hibátlan, m:29 cm, 2 mini kiöntő, hibátlan, mini cukortartó, hibátlan, fedelük hiányzik, jelzés nélküliek
581955
11173
172
2db virágokkal díszített, festett porcelán vázácska és 2db kutyafigura, mindegyik sérült / Vases and dogs, with faults 587001
11174
172
1814 Kézzel festett porcelán alátét / Hand painted porcelain plate, d: 15cm
583541
11175
172
12 darab különböző kávés, teás csésze és csészealj, hibátlanok
543158
11176
172
80000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF