Porzellan Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
583230
11116
172
6 db Hollóházi kávéscsésze aljjal eredeti dobozában 585256
11117
172
Hollóházi porcelán márvány mintás mini váza, jelzett, hibátlan, 12 cm 585239
11118
172
Hollóházi ékszeres doboz, matricás, jelzett, hibátlan, h:13 cm
585241
11119
172
Hollóházi ékszeres doboz, matricás, jelzett, hibátlan, d:8 cm
535883
11120
172
Kézzel festett sorszámozott jelzett Hollóházi porcelán női akt figura hibátlan állapotban / Handpainted numbered Hollóháza chinaware nude figure in flawless condition 30cm 581442
11121
172
Aquincum porcelán kisfiú baltával, kézzel festett, jelzett, hibátlan állapot / Aquincum chinaware boy in flawless condition 16 cm 581403
11122
172
Aquincumi, kisfiú a nyuszival, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 13×9 cm 562607
11123
172
Cca 1940 Drasche baglyos hamutartó, matricás, virág díszítéssel, hibátlan, jelzett, ritka, m:8 cm, h:11 cm
550086
11124
172
13000
Kőbányai (korábban Drasche) festett porcelán: Oláh Sándor tervezte ülő női akt, jelzett, hibátlan, magasság: 33 cm
560793
11125
172
Drasche táncoló medve, hibátlan, jelzett, m:9 cm
562790
11126
172
2 db korsó, Gránit és Alföldi porcelán, vadász halász kiállítás, ózdi kohászati művek, jelzettek, hibátlanok, m:13 cm, m:17 cm
529389
11127
172
6 személyes szolidan aranyozott cseh porcelán kávéskészlet, egy csésze hiányzik + 1db kínai porcelán csésze / Czech chinaware coffee set (one cup is missing) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF