Porzellan

Zahl der Lose: 110

6 db Hollóházi kávéscsésze aljjal eredeti dobozában
11116.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi porcelán márvány mintás mini váza, jelzett, hibátlan, 12 cm
11117.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi ékszeres doboz,  matricás, jelzett, hibátlan, h:13 cm
11118.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi ékszeres doboz,  matricás, jelzett, hibátlan, d:8 cm
11119.

Rufpreis:
800 HUF

Kézzel festett sorszámozott jelzett Hollóházi porcelán női akt figura hibátlan állapotban / Handpainted numbered Hollóháza chinaware nude figure in flawless condition 30cm
11120.

Kézzel festett sorszámozott jelzett Hollóházi porcelán női akt figura hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Hollóháza chinaware nude figure in flawless condition 30cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Aquincum porcelán kisfiú baltával, kézzel festett, jelzett, hibátlan állapot / Aquincum chinaware boy in flawless condition  16 cm
11121.

Aquincum porcelán kisfiú baltával, kézzel festett, jelzett, hibátlan állapot /
Aquincum chinaware boy in flawless condition 16 cm

Rufpreis:
1 200 HUF

Aquincumi, kisfiú a nyuszival, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 13×9 cm
11122.

Rufpreis:
1 200 HUF

Cca 1940 Drasche baglyos hamutartó, matricás, virág díszítéssel, hibátlan, jelzett, ritka, m:8 cm, h:11 cm
11123.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kőbányai (korábban Drasche) festett porcelán: Oláh Sándor tervezte ülő női akt, jelzett, hibátlan, magasság: 33 cm
11124.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Drasche táncoló medve, hibátlan, jelzett, m:9 cm
11125.

Rufpreis:
800 HUF

2 db korsó, Gránit és Alföldi porcelán, vadász halász kiállítás, ózdi kohászati művek, jelzettek, hibátlanok, m:13 cm, m:17 cm
11126.

Rufpreis:
800 HUF

6 személyes szolidan aranyozott cseh porcelán kávéskészlet, egy csésze hiányzik + 1db kínai porcelán csésze / Czech chinaware coffee set (one cup is missing)
11127.

6 személyes szolidan aranyozott cseh porcelán kávéskészlet, egy csésze hiányzik + 1db kínai porcelán csésze /
Czech chinaware coffee set (one cup is missing)

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF