Porzellan Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
581343
11104
172
3800
Zsolnay 4 db leveses tányér, jelzett, kopott aranyozás /Zsolnay chinaware plate in good condition d: 26 cm 581330
11105
172
Zsolnay teáscsésze és csészealj, süteményes tányérral, jelzettek, hibátlanok 422850
11106
172
14000
Kézzel festett medvéket ábrázoló Zsolnay porcelán dísz / Handpainted Zsolnay chinaware figure 30 cm
585080
11107
172
Zsolnay kulacs, jelzett, hibátlan, m:16 cm 585076
11108
172
Zsolnay eozinos váza, jelzett, hibátlan, m:15 cm 581468
11109
172
3400
Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán dísztányér, jelzett, hibátlan / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware plate d: 16cm 581467
11110
172
3400
Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán dísztányér, jelzett, hibátlan / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware plate d: 16cm 581453
11111
172
Hollóházi porcelán mókus-figura / Hollóháza chinaware squirrel 11x14 cm 581456
11112
172
Hollóházi kutya, jelzett, hibátlan, m:14 cm 581430
11113
172
Porcelán tétel: 2db Hollóházi ékszeres doboz és tojás bonbonier, hibátlanok, jelzettek
581446
11114
172
Ludas Matyi kézzel festett Hollóházi porcelán figura / Hand-painted chinaware figure 17 cm 581337
11115
172
Hollóházi 6 személyes kávés készlet, 3 db kiöntő, cukortartó, 6 csésze+ alj, kézzel festett, hibátlanok, jelzettek, ritka mintával!! Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF