Porzellan

Zahl der Lose: 110

Zsolnay 4 db leveses tányér, jelzett, kopott aranyozás /Zsolnay chinaware plate in good condition d: 26 cm
11104.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Zsolnay teáscsésze és csészealj, süteményes tányérral, jelzettek, hibátlanok
11105.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kézzel festett medvéket ábrázoló Zsolnay porcelán dísz / Handpainted Zsolnay chinaware figure 30 cm
11106.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Zsolnay kulacs, jelzett, hibátlan, m:16 cm
11107.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zsolnay eozinos váza, jelzett, hibátlan, m:15 cm
11108.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán dísztányér, jelzett, hibátlan / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware plate d: 16cm
11109.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

11110.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Hollóházi porcelán mókus-figura / Hollóháza chinaware squirrel 11x14 cm
11111.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi kutya, jelzett, hibátlan, m:14 cm
11112.

Rufpreis:
1 200 HUF

Porcelán tétel: 2db Hollóházi ékszeres doboz és tojás bonbonier, hibátlanok, jelzettek
11113.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ludas Matyi kézzel festett Hollóházi porcelán figura / Hand-painted chinaware figure 17 cm
11114.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi 6 személyes kávés készlet, 3 db kiöntő, cukortartó, 6 csésze+ alj, kézzel festett, hibátlanok, jelzettek, ritka mintával!!
11115.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF