Porzellan Zahl der Lose: 110
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
494386
11128
172
Jelzett lengyel porcelán hamutál és szelence/ polish chinaware ashtray and smal box d:14cm, 6x10 cm
585629
11129
172
42000
1935-1937 Nagyméretű, kézzel festett, jelzett William Goebel porcelán lámpa bohóc formájú tinta- és tolltartóval, tejüveg burával, egy-két pici lepattogzással, de szép állapotban / Hand painted William Goebel porcelain lamp with glass shade, and a clown shaped ink well and pen stand, with some small faults, otherwise good condition. 36cm
585992
11130
172
cca 1900 Matricás Wedgwood porcelán dísztányér / Vintage Wedgwood porcelain plate, d: 24,5cm
585594
11131
172
1935-1937 Kézzel festett, jelzett William Goebel porcelán lámpa táncoló rokokó párral. Javított / Hand painted William Goebel porcelain lamp with dancing figures. Repaired. 35cm 584067
11132
172
Bareuther Bavaria kis váza, jelzett, hibátlan, m:11 cm, szép díszdobozban
585105
11133
172
Német jelzett porcelán váza, hibátlan, m:19 cm
585448
11134
172
Csészealj 6 db, jelzettek csehszlovák, egyiken lepattanás, d:15 cm
585159
11135
172
Hintón ülő hölgy, jelzett Lippelsdorf, kézzel festett, m:16 cm, h:15 cm
572833
11136
172
Virágmotívumokkal díszített, aranyozott, jelzett Thomas Bavaria porcelán bonbonniere. Az aranyozás nagyrészt lekopott, a fedelén belül lepattogzás látható / Porcelain bonbonniere with fault inside, 10x10x6cm
562613
11137
172
Kézzel festett áttört ruhás német Unterweissbach porcelán balerina figura áttört résznél hibákkal / Handpainted numbered german chinaware ballerine figure (small faults) 11 cm 560678
11138
172
Rosenthal classic rose jelzésű porcelán váza, hibátlan, matricás, m:25 cm
561009
11139
172
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF