Porzellan

Zahl der Lose: 110

Jelzett lengyel porcelán hamutál és szelence/ polish chinaware ashtray and smal box  d:14cm, 6x10 cm
11128.

Rufpreis:
2 000 HUF

1935-1937 Nagyméretű, kézzel festett, jelzett William Goebel porcelán lámpa bohóc formájú tinta- és tolltartóval, tejüveg burával, egy-két pici lepattogzással, de szép állapotban /  Hand painted William Goebel porcelain lamp with glass shade, and a clown shaped ink well and pen stand, with some small faults, otherwise good condition. 36cm
11129.

1935-1937 Nagyméretű, kézzel festett, jelzett William Goebel porcelán lámpa bohóc formájú tinta- és tolltartóval, tejüveg burával, egy-két pici lepattogzással, de szép állapotban /
Hand painted William Goebel porcelain lamp with glass shade, and a clown shaped ink well and pen stand, with some small faults, otherwise good condition. 36cm

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

cca 1900 Matricás Wedgwood porcelán dísztányér /  Vintage Wedgwood porcelain plate, d: 24,5cm
11130.

cca 1900 Matricás Wedgwood porcelán dísztányér /
Vintage Wedgwood porcelain plate, d: 24,5cm

Rufpreis:
3 000 HUF

1935-1937 Kézzel festett, jelzett William Goebel porcelán lámpa táncoló rokokó párral. Javított /  Hand painted William Goebel porcelain lamp with dancing figures. Repaired. 35cm
11131.

1935-1937 Kézzel festett, jelzett William Goebel porcelán lámpa táncoló rokokó párral. Javított /
Hand painted William Goebel porcelain lamp with dancing figures. Repaired. 35cm

Rufpreis:
8 000 HUF

Bareuther Bavaria kis váza, jelzett, hibátlan, m:11 cm, szép díszdobozban
11132.

Rufpreis:
1 000 HUF

Német jelzett porcelán váza, hibátlan, m:19 cm
11133.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csészealj 6 db, jelzettek csehszlovák, egyiken lepattanás, d:15 cm
11134.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hintón ülő hölgy, jelzett Lippelsdorf, kézzel festett, m:16 cm, h:15 cm
11135.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Virágmotívumokkal díszített, aranyozott, jelzett Thomas Bavaria porcelán bonbonniere. Az aranyozás nagyrészt lekopott, a fedelén belül lepattogzás látható /  Porcelain bonbonniere with fault inside, 10x10x6cm
11136.

Virágmotívumokkal díszített, aranyozott, jelzett Thomas Bavaria porcelán bonbonniere. Az aranyozás nagyrészt lekopott, a fedelén belül lepattogzás látható /
Porcelain bonbonniere with fault inside, 10x10x6cm

Rufpreis:
1 200 HUF

Kézzel festett áttört ruhás német Unterweissbach porcelán balerina figura áttört résznél hibákkal / Handpainted numbered german chinaware ballerine figure (small faults) 11 cm
11137.

Kézzel festett áttört ruhás német Unterweissbach porcelán balerina figura áttört résznél hibákkal /
Handpainted numbered german chinaware ballerine figure (small faults) 11 cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Rosenthal classic rose jelzésű porcelán váza, hibátlan, matricás, m:25 cm
11138.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11139.

Apró virágokkal díszített hiányos Bavaria porcelán kávéskészlet /
Not complete Bavaria chinaware coffee set

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF