Porzellan Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
535842
11143
171
Virágokkal díszített Hollóházi porcelán vázapár, jelzett, matricás, hibátlan / Hollóháza chinaware vases 15 cm
536409
11144
171
Virágokkal díszített jelzett Hollóházi porcelán kaspó / Hollóháza chinaware pot 14cm d:17cm 577434
11145
171
Kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán tükröt tartó hölgy figura, az egyik rózsán alig látható sérülés / Handpainted Hollóháza porcelain figure of "Lady with mirror", minor fault, 28cm 567579
11146
171
Hat darabos hollóházi mokkás csésze és csészealj, hibátlan, jelzett, matricás 465654
11147
171
546880
11148
171
Női teniszezőt ábrázoló kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán figura / Handpainted Hollóháza chinaware figure 19cm
577627
11149
171
Matricás díszítésű aranyozott jelzett kis Hollóházi ékszeresdobozka / Little Hollóháza porcelain jewelry box, 8x5,5cm 577638
11150
171
3db Hollóházi porcelán állatfigura és egy matricás, Győr látképével díszített porcelán kulacs / Hollóháza porcelain lot: 3 animal figures and a flask 538872
11151
171
Jelzett kolozsvári porcelán rózsa apró lepattogzásokkal / Cluj-Napoca chinaware rose with small faults 6cm
547103
11152
171
Cca 1910 Hüttl Tivadar: Süteményestál, kézzel festett, hibátlan állapotban, 39 cm átmérővel
480105
11153
171
Apró virágokkal díszített jelzett Hans & Czjzek porcelán leveses, 2db kínáló és egy szószos tál / Hans & Czjzek chinaware serving set 559748
11154
171
Aquincumi, öltözködő kislány, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10×10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF