Porzellan

Zahl der Lose: 99

Virágokkal díszített Hollóházi porcelán vázapár, jelzett, matricás, hibátlan / Hollóháza chinaware vases 15 cm
11143.

Virágokkal díszített Hollóházi porcelán vázapár, jelzett, matricás, hibátlan /
Hollóháza chinaware vases 15 cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Virágokkal díszített jelzett Hollóházi porcelán kaspó / Hollóháza chinaware pot 14cm d:17cm
11144.

Virágokkal díszített jelzett Hollóházi porcelán kaspó /
Hollóháza chinaware pot 14cm d:17cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán tükröt tartó hölgy figura, az egyik rózsán alig látható sérülés / Handpainted Hollóháza porcelain figure of "Lady with mirror", minor fault, 28cm
11145.

Kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán tükröt tartó hölgy figura, az egyik rózsán alig látható sérülés /
Handpainted Hollóháza porcelain figure of "Lady with mirror", minor fault, 28cm

Rufpreis:
3 000 HUF
9

Hat darabos hollóházi mokkás csésze és csészealj, hibátlan, jelzett, matricás
11146.

Rufpreis:
2 000 HUF

11147.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Női teniszezőt ábrázoló kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán figura / Handpainted Hollóháza chinaware figure 19cm
11148.

Női teniszezőt ábrázoló kézzel festett jelzett Hollóházi porcelán figura /
Handpainted Hollóháza chinaware figure 19cm

Rufpreis:
5 000 HUF

Matricás díszítésű aranyozott jelzett kis Hollóházi ékszeresdobozka /  Little Hollóháza porcelain jewelry box, 8x5,5cm
11149.

Matricás díszítésű aranyozott jelzett kis Hollóházi ékszeresdobozka /
Little Hollóháza porcelain jewelry box, 8x5,5cm

Rufpreis:
1 000 HUF

3db Hollóházi porcelán állatfigura és egy matricás, Győr látképével díszített porcelán kulacs /  Hollóháza porcelain lot: 3 animal figures and a flask
11150.

3db Hollóházi porcelán állatfigura és egy matricás, Győr látképével díszített porcelán kulacs /
Hollóháza porcelain lot: 3 animal figures and a flask

Rufpreis:
1 200 HUF

11151.

Jelzett kolozsvári porcelán rózsa apró lepattogzásokkal /
Cluj-Napoca chinaware rose with small faults 6cm

Rufpreis:
1 000 HUF

Cca 1910 Hüttl Tivadar: Süteményestál, kézzel festett, hibátlan állapotban, 39 cm átmérővel
11152.

Rufpreis:
5 000 HUF

Apró virágokkal díszített jelzett Hans & Czjzek porcelán leveses, 2db kínáló és egy szószos tál / Hans & Czjzek chinaware serving set
11153.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincumi, öltözködő kislány, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 10×10 cm
11154.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF