Porzellan Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
545236
11130
171
Kézzel festett birkózó medvéket ábrázoló nagyméretű jelzett Zsolnay porcelán figura / Handpainted Zsolnay chinaware figure 30 cm 383875
11131
171
5400
Zsolnay jelzéssel ellátott kézzel festett medvéket ábrázoló porcelán dísz, 4 cm-es mikrorepedés a talpán / Zsolnay chinaware figure, tiny crack, 30 cm 543074
11132
171
3200
Kézzel festett aranyozott sorszámozott boglárkákkal díszített jelzett Zsolnay porcelán tál hibátlan állapotban / Handpainted golded numbered Zsolnay chinaware bowl in flawless condition d:12,5cm 543070
11133
171
Kézzel festett aranyozott sorszámozott boglárkákkal díszített jelzett Zsolnay porcelán paradicsomtál hibátlan állapotban / Handpainted golded numbered Zsolnay chinaware bowl in flawless condition 12x7cm 546557
11134
171
25000
Cca 1950 Zsolnay eozinos sárkányos tál, magasság: 12 cm, szélesség: 26 cm, hibátlan állapotban
536000
11135
171
Eozin mázas jelzett Zsolnay porcelán hal figura (alján a máz javítva) / Zsolnay chinaware fish figure with eosin cover (paint repaired) 20x11cm
536347
11136
171
Virágmintás pajzspecsétes Zsolnay porcelán húsos tál / Zsolnay porcelain meat plate 38x26cm
576940
11137
171
4200
cca 1970 Hiányos, jelzett, retró Zsolnay porcelán étkészlet: 3db bögre aljakkal, 6db kistányér, 4db mély- és 1db lapostányér
535685
11138
171
Búgócsigával játszó gyermeket ábrázoló kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán figura hibátlan állapotban "Sinkó" jelzéssel/ Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition 13x15cm
535628
11139
171
40000
Vadonatúj, nem használt komplett és hibátlan 6 személyes Zsolnay teáskészlet / Brand-new complete, flawless Zsolnay chinaware tea-set for 6
553950
11140
171
Hollóházi porcelán virág mintás váza, jelzett, hibátlan, 19 cm 553955
11141
171
Hollóházi jelzéssel virágokkal díszített nagyméretű porcelán váza / Hollóházi chinaware vase 31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF