Porzellan

Zahl der Lose: 99

Kézzel festett birkózó medvéket ábrázoló nagyméretű jelzett Zsolnay porcelán figura / Handpainted Zsolnay chinaware figure 30 cm
11130.

Kézzel festett birkózó medvéket ábrázoló nagyméretű jelzett Zsolnay porcelán figura /
Handpainted Zsolnay chinaware figure 30 cm

Rufpreis:
10 000 HUF

11131.

Rufpreis:
5 400 HUF
14,63
16,88

Kézzel festett aranyozott sorszámozott boglárkákkal díszített jelzett Zsolnay porcelán tál hibátlan állapotban / Handpainted golded numbered Zsolnay chinaware bowl in flawless condition d:12,5cm
11132.

Kézzel festett aranyozott sorszámozott boglárkákkal díszített jelzett Zsolnay porcelán tál hibátlan állapotban /
Handpainted golded numbered Zsolnay chinaware bowl in flawless condition d:12,5cm

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Kézzel festett aranyozott sorszámozott boglárkákkal díszített jelzett Zsolnay porcelán paradicsomtál hibátlan állapotban / Handpainted golded numbered Zsolnay chinaware bowl in flawless condition 12x7cm
11133.

Kézzel festett aranyozott sorszámozott boglárkákkal díszített jelzett Zsolnay porcelán paradicsomtál hibátlan állapotban /
Handpainted golded numbered Zsolnay chinaware bowl in flawless condition 12x7cm

Rufpreis:
5 000 HUF

Cca 1950 Zsolnay eozinos sárkányos tál, magasság: 12 cm, szélesség: 26 cm, hibátlan állapotban
11134.

Rufpreis:
25 000 HUF
67,75
78,13

Eozin mázas jelzett Zsolnay porcelán hal figura (alján a máz javítva) / Zsolnay chinaware fish figure with eosin cover (paint repaired) 20x11cm
11135.

Eozin mázas jelzett Zsolnay porcelán hal figura (alján a máz javítva) /
Zsolnay chinaware fish figure with eosin cover (paint repaired) 20x11cm

Rufpreis:
10 000 HUF

Virágmintás pajzspecsétes Zsolnay porcelán húsos tál / Zsolnay porcelain meat plate 38x26cm
11136.

Virágmintás pajzspecsétes Zsolnay porcelán húsos tál /
Zsolnay porcelain meat plate 38x26cm

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1970 Hiányos, jelzett, retró Zsolnay porcelán étkészlet: 3db bögre aljakkal, 6db kistányér, 4db mély- és 1db lapostányér
11137.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Búgócsigával játszó gyermeket ábrázoló kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán figura hibátlan állapotban "Sinkó" jelzéssel/ Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition 13x15cm
11138.

Búgócsigával játszó gyermeket ábrázoló kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán figura hibátlan állapotban "Sinkó" jelzéssel/
Handpainted Zsolnay chinaware figure in flawless condition 13x15cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Vadonatúj, nem használt komplett és hibátlan 6 személyes Zsolnay teáskészlet /  Brand-new complete, flawless Zsolnay chinaware tea-set for 6
11139.

Vadonatúj, nem használt komplett és hibátlan 6 személyes Zsolnay teáskészlet /
Brand-new complete, flawless Zsolnay chinaware tea-set for 6

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Hollóházi porcelán virág mintás váza, jelzett, hibátlan, 19 cm
11140.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi jelzéssel  virágokkal díszített nagyméretű porcelán váza / Hollóházi chinaware vase 31 cm
11141.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF