Porzellan

Zahl der Lose: 99

Kézzel festett aranyozott jelzett mini Herendi porcelán kínáló tálka /  Hand painted tiny Herendi porcelain bowl, 3cm, d: 8cm
11094.

Kézzel festett aranyozott jelzett mini Herendi porcelán kínáló tálka /
Hand painted tiny Herendi porcelain bowl, 3cm, d: 8cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Kézzel festett jelzett (1942) Herendi tálka megkopott aranyozással és egy matricás Hollóházi vázácska /  Tiny porcelain plate and vase, 8x6cm, 6cm
11095.

Kézzel festett jelzett (1942) Herendi tálka megkopott aranyozással és egy matricás Hollóházi vázácska /
Tiny porcelain plate and vase, 8x6cm, 6cm

Rufpreis:
1 200 HUF

Exkluzív Rothschild-mintás kézzel festett aranyozott jelzett Herendi porcelán süteményes tányérok (3db) hibátlan állapotban /  Exclusive hand painted Herendi porcelain plates in flawless condition, d: 19cm
11096.

Exkluzív Rothschild-mintás kézzel festett aranyozott jelzett Herendi porcelán süteményes tányérok (3db) hibátlan állapotban /
Exclusive hand painted Herendi porcelain plates in flawless condition, d: 19cm

Rufpreis:
8 000 HUF
10

Herendi Sztálin büszt, jelzett, hibátlan, m:17 cm
11097.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kézzel festett Herendi porcelán kislány kosárral figura, hibátlan  / Chinaware Herend hand-painted peasant-girl figure 15 cm
11098.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán hamutál hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware ash-tray in flawless condition 13,5x9cm
11099.

Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán hamutál hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware ash-tray in flawless condition 13,5x9cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán hamutál hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware ash-tray in flawless condition 11x7,5cm
11100.

Handpainted numbered Herend chinaware ash-tray in flawless condition 11x7,5cm

Rufpreis:
2 000 HUF
11

Kézzel festett jelzett Herendi porcelán táncoló magyar legény figura hibátlan állapotban / Handpainted Herendi porcelain figure of dancing Hungarian shepherd, flawless condition, 29cm
11101.

Kézzel festett jelzett Herendi porcelán táncoló magyar legény figura hibátlan állapotban /
Handpainted Herendi porcelain figure of dancing Hungarian shepherd, flawless condition, 29cm

Rufpreis:
12 000 HUF

Kézzel festett levél alakú Victoria-mintás jelzett Herendi porcelán tálka, az aranyozás kissé megkopott, egyébként hibátlan állapotú / Little handpainted Herendi porcelain plate, flawless condition with somewhat worn gold plating, 15x9x3cm
11102.

Kézzel festett levél alakú Victoria-mintás jelzett Herendi porcelán tálka, az aranyozás kissé megkopott, egyébként hibátlan állapotú /
Little handpainted Herendi porcelain plate, flawless condition with somewhat worn gold plating, 15x9x3cm

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Kézzel festett levél alakú Victoria-mintás jelzett Herendi porcelán tálka, az aranyozás kissé megkopott, egyébként hibátlan állapotú / Little handpainted Herendi porcelain plate, flawless condition with somewhat worn gold plating, 12x10cm
11103.

Little handpainted Herendi porcelain plate, flawless condition with somewhat worn gold plating, 12x10cm

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Kézzel festett Victoria-mintás jelzett Herendi porcelán tálka, az aranyozás kissé megkopott, egyébként hibátlan állapotú / Little handpainted Herendi porcelain plate, flawless condition with somewhat worn gold plating, 10x7,5cm
11104.

Kézzel festett Victoria-mintás jelzett Herendi porcelán tálka, az aranyozás kissé megkopott, egyébként hibátlan állapotú /
Little handpainted Herendi porcelain plate, flawless condition with somewhat worn gold plating, 10x7,5cm

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kézzel festett tojás alakú Nanking bouquet-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier hibátlan állapotban / Handpainted Herendi porcelain bonbonniere in flawless condition, 12x8x7cm
11105.

Kézzel festett tojás alakú Nanking bouquet-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier hibátlan állapotban /
Handpainted Herendi porcelain bonbonniere in flawless condition, 12x8x7cm

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF