Porzellan Zahl der Lose: 99
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
579326
11094
171
Kézzel festett aranyozott jelzett mini Herendi porcelán kínáló tálka / Hand painted tiny Herendi porcelain bowl, 3cm, d: 8cm 579355
11095
171
Kézzel festett jelzett (1942) Herendi tálka megkopott aranyozással és egy matricás Hollóházi vázácska / Tiny porcelain plate and vase, 8x6cm, 6cm 578947
11096
171
Exkluzív Rothschild-mintás kézzel festett aranyozott jelzett Herendi porcelán süteményes tányérok (3db) hibátlan állapotban / Exclusive hand painted Herendi porcelain plates in flawless condition, d: 19cm 579623
11097
171
Herendi Sztálin büszt, jelzett, hibátlan, m:17 cm 546953
11098
171
Kézzel festett Herendi porcelán kislány kosárral figura, hibátlan / Chinaware Herend hand-painted peasant-girl figure 15 cm 525748
11099
171
Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán hamutál hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware ash-tray in flawless condition 13,5x9cm 525745
11100
171
Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán hamutál hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware ash-tray in flawless condition 11x7,5cm 577429
11101
171
Kézzel festett jelzett Herendi porcelán táncoló magyar legény figura hibátlan állapotban / Handpainted Herendi porcelain figure of dancing Hungarian shepherd, flawless condition, 29cm 577426
11102
171
3800
Kézzel festett levél alakú Victoria-mintás jelzett Herendi porcelán tálka, az aranyozás kissé megkopott, egyébként hibátlan állapotú / Little handpainted Herendi porcelain plate, flawless condition with somewhat worn gold plating, 15x9x3cm 577424
11103
171
3400
Kézzel festett levél alakú Victoria-mintás jelzett Herendi porcelán tálka, az aranyozás kissé megkopott, egyébként hibátlan állapotú / Little handpainted Herendi porcelain plate, flawless condition with somewhat worn gold plating, 12x10cm 577422
11104
171
Kézzel festett Victoria-mintás jelzett Herendi porcelán tálka, az aranyozás kissé megkopott, egyébként hibátlan állapotú / Little handpainted Herendi porcelain plate, flawless condition with somewhat worn gold plating, 10x7,5cm 577409
11105
171
Kézzel festett tojás alakú Nanking bouquet-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier hibátlan állapotban / Handpainted Herendi porcelain bonbonniere in flawless condition, 12x8x7cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF