Kézzel festett jelzett (1942) Herendi tálka megkopott aranyozással és ... https://www.darabanth.com/de/171-Fernauktion/171.0/Andere-Sammelgebiete/Porzellan~1000012/Kezzel-festett-jelzett-1942-Herendi-talka-megkopott-aranyozassal-es-egy-matricas-Hollohazi-~II579355
579355
11095
171
Beschreibung: Kézzel festett jelzett (1942) Herendi tálka megkopott aranyozással és egy matricás Hollóházi vázácska /
Tiny porcelain plate and vase, 8x6cm, 6cm
: Sys