https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 99
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
543063
11118
171
0
5000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett sorszámozott jelzett Herendi porcelán tölgyfa levél makkal hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herendi chinaware oak leaf with acorn 15x7cm
Das Lot is nicht erreichbar
542986
11119
171
0
2600
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett Bouquet de tulipe-mintás jelzett Herendi fonott porcelán kosár hibátlan állapotban / Handpainted Herendi chinaware basket in flawless condition d:12cm 542933
11120
171
0
7000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett sorszámozott Bouquet de fruits-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 18cm
Das Lot is nicht erreichbar
497439
11121
171
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett sorszámozott rózsás Eton-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier (a rózsán apró sérülés) / Handpainted numbered Herendi chinaware bonbonier (small fault on rose) 12x13cm
Das Lot is nicht erreichbar
535796
11122
171
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett, virágmotívumokkal díszített jelzett Herendi porcelán vázácska / Tiny hand-painted Herendi porcelain vase with floral decoration 6,5cm 536048
11123
171
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
1955 "A felszabadulási munkaversenyben végzett kiváló munkáért" feliratú aranyozott jelzett Herendi porcelán emlékplakett 13x16cm
Das Lot is nicht erreichbar
539506
11124
171
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán hamutál / Handpainted numbered Herendi chinaware ashtray 13,5x9cm 535606
11125
171
0
12000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel festett sorszámozott Fleurs de Indes vertes mintájú jelzett herendi váza hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware vase in flawless condition 25cm
Das Lot is nicht erreichbar
535615
11126
171
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
~1930 Kézzel festett virágmintás jelzett Herendi porcelán fűszertartó hibátlan állapotban / Handpainted Herend chinaware spice holder in flawless condition 10x6cm
Das Lot is nicht erreichbar
535659
11127
171
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kézzel aranyozott áttört jelzett Herendi porcelán mécsestartó hibátlan állapotban / Handgolded Herend chinaware candle holder in flawless condition 15cm
Das Lot is nicht erreichbar
535707
11128
171
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
~1950 Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware vase in flawless condition 13cm
Das Lot is nicht erreichbar
568486
11129
171
0
3000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Zsolnay korsó, Fürtös György jelzéssel, pirogránit, hibátlan, m:16 cm, d:9 cm, kb 0,7 liter
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse