Porzellan

Zahl der Lose: 99

Kézzel festett sorszámozott jelzett Herendi porcelán tölgyfa levél makkal hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herendi chinaware oak leaf with acorn 15x7cm
11118.

Kézzel festett sorszámozott jelzett Herendi porcelán tölgyfa levél makkal hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herendi chinaware oak leaf with acorn 15x7cm

Rufpreis:
5 000 HUF

Kézzel festett Bouquet de tulipe-mintás jelzett Herendi fonott porcelán kosár hibátlan állapotban / Handpainted Herendi chinaware basket in flawless condition d:12cm
11119.

Kézzel festett Bouquet de tulipe-mintás jelzett Herendi fonott porcelán kosár hibátlan állapotban /
Handpainted Herendi chinaware basket in flawless condition d:12cm

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kézzel festett sorszámozott Bouquet de fruits-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 18cm
11120.

Kézzel festett sorszámozott Bouquet de fruits-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herendi chinaware vase in flawless condition 18cm

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11121.

Kézzel festett sorszámozott rózsás Eton-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier (a rózsán apró sérülés) /
Handpainted numbered Herendi chinaware bonbonier (small fault on rose) 12x13cm

Rufpreis:
8 000 HUF

Kézzel festett, virágmotívumokkal díszített jelzett Herendi porcelán vázácska / Tiny hand-painted Herendi porcelain vase with floral decoration 6,5cm
11122.

Kézzel festett, virágmotívumokkal díszített jelzett Herendi porcelán vázácska /
Tiny hand-painted Herendi porcelain vase with floral decoration 6,5cm

Rufpreis:
1 000 HUF

11123.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán hamutál / Handpainted numbered Herendi chinaware ashtray 13,5x9cm
11124.

Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán hamutál /
Handpainted numbered Herendi chinaware ashtray 13,5x9cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott Fleurs de Indes vertes mintájú jelzett herendi váza hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware vase in flawless condition 25cm
11125.

Kézzel festett sorszámozott Fleurs de Indes vertes mintájú jelzett herendi váza hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware vase in flawless condition 25cm

Rufpreis:
12 000 HUF

~1930 Kézzel festett virágmintás jelzett Herendi porcelán fűszertartó hibátlan állapotban / Handpainted Herend chinaware spice holder in flawless condition 10x6cm
11126.

~1930 Kézzel festett virágmintás jelzett Herendi porcelán fűszertartó hibátlan állapotban /
Handpainted Herend chinaware spice holder in flawless condition 10x6cm

Rufpreis:
3 000 HUF

11127.

Kézzel aranyozott áttört jelzett Herendi porcelán mécsestartó hibátlan állapotban /
Handgolded Herend chinaware candle holder in flawless condition 15cm

Rufpreis:
8 000 HUF

11128.

~1950 Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán váza hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herend chinaware vase in flawless condition 13cm

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay korsó, Fürtös György jelzéssel, pirogránit, hibátlan, m:16 cm, d:9 cm, kb 0,7 liter
11129.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF