Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 75

Somogyvári Gyula: És mégis élünk I.-II. Singer és Wolfner 1937. Aranyozott egészvászon kötésben
12923.

Rufpreis:
1 000 HUF

És mégis élünk! Magyarország 1920-1930. A Budapesti Hirlap húsvéti ajándék-albuma. Bp., 1931, Budapesti Hirlap. Fekete-fehér fotóillusztrációkkal, kiadói papírkötésben
12924.

Rufpreis:
2 000 HUF

Új magyar lexikon II-IV., VI. köt. Bp., 1960-1962, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, sarkain kopott, egyébként jó állapotú
12925.

Rufpreis:
800 HUF

A Magyar Hírmondó sorozat 7 kötete
12926.

Rufpreis:
2 000 HUF

12927.

A Budapesti Ujságirók Egyesülete almanachja. Szerkesztik Cziklay Lajos és Szatmári Mór.
Bp. 1906. Korvin Testvérek. 366 p. Kiadói festett, dombornyomású vászonkötésben, márványozott lapszélekkel.

Rufpreis:
3 000 HUF

12928.

Rufpreis:
1 000 HUF

1913-1914 Tanulók lapja 2x fél évfolyam díszkötésben, Franklin Társulat, festett egészvászon kötés
12929.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

A kultúra világa I-X. Bp., 1966 A világmindenség; Az élővilág/Matematika, fizika, kémia/A zene, a tánc, a színház, a film/Magyar irodalom; A magyar nép története/A Föld országai; A világ népei/Az emberiség története/Az egészség lélektannevelés, sport és testkultúra/A technika fejlődése/A képzőművészetek története/Világirodalom, Jó állapotú egységes egészvászon kötésben
12930.

Rufpreis:
3 000 HUF

12931.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db klf témájú kis könyv: Vidám könyvek-Mit szól hozzá kérlek alássan?, Az aquincumi Vénusz, Poldini Úr
12932.

Rufpreis:
800 HUF

Hegedüs Gyula: Komédia. (anekdóták, jelenetek) Bp. 1914. Szerző. 238 p. Egészbőr kötésben
12933.

Hegedüs Gyula: Komédia. (anekdóták, jelenetek)
Bp. 1914. Szerző. 238 p. Egészbőr kötésben

Rufpreis:
2 000 HUF

Szilágyi Ferenc: Csokonai dunántúli tájszógyűjtése. Nyelvtudományi Értekezések 82. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó
12934.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF