Egy nagyvilági hölgy: Illem, a jó társaság szabályai. Útmutató a művelt társaséletben. Bp., én. Athenaeum 258p. Kissé kopott festésű egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel
Nagyapó Meséskönyve. Jutalomkönyv jó gyerekek számára. Szerk. Pósa Lajos. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Színes egészoldalas nyomatokkal és rengeteg szövegközti illusztrációval, egészvászon kötésben, kopottas állapotban (az első néhány lap kijár). Ritkaság (!)
Cherbuliez Victor: Méré Paulina I-II. Regény levelekben. Kolozsvár, Stein János, 1876. Félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (A borító megviselt állapotban)
Legujabb magyar-német levelező, vagy is gyüjteménye a polgári életben előforduló mindenféle levelezéseknek és iratoknak. Szerk. Karády Ignácz. Pest, 1861, Heckenast Gusztáv. Kiadói félvászon kötésben, a gerinc hiányzik és a fedőlap lejár, amúgy belül hibátlan állapotú / German-Hungarian correspondence guide, cover demaged, otherwise in good condition