Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 75

1930 Az Est hármaskönyve I.-II.-III. jó állapotban
12911.

Rufpreis:
800 HUF

1923 Bokor Malvin: Hölgyek naptára. Néhány bejegyzéssel, javítandó gerinccel
12912.

Rufpreis:
1 000 HUF

1916 S. Bokor Malvin: Hölgyek naptára. Novellák, tárcák. Virágos egészvászon kötésben, jó állapotban
12913.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Egy nagyvilági hölgy: Illem, a jó társaság szabályai. Útmutató a művelt társaséletben. Bp., én. Athenaeum 258p. Kissé kopott festésű egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel
12914.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gaál Mózes: Magyar nők. Bp., 1897. Athenaeum. Gottermayer féle festett egészvászon kötésben. Két lap pecsétes
12915.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagyapó Meséskönyve. Jutalomkönyv jó gyerekek számára. Szerk. Pósa Lajos. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Színes egészoldalas nyomatokkal és rengeteg szövegközti illusztrációval, egészvászon kötésben, kopottas állapotban (az első néhány lap kijár). Ritkaság (!)
12916.

Rufpreis:
4 000 HUF

Béres Melinda: Semminden mesekönyv.  Dedikált! Akovita. 2005.
12917.

Rufpreis:
2 000 HUF

Béres Merse: Bobojka, Zsiri és Fifi a három mesehős. Dedikált. Bp., 2005
12918.

Rufpreis:
1 000 HUF

Papp Jenő: Szívügyeink. Bp., 1944. Múzsa
12919.

Rufpreis:
800 HUF

Vaszsry Gábor: Ő. Az író eredeti illusztrációival. Bp. 1935. Nova. 334 p. Kiadói vászonkötésben jó állapotban
12920.

Vaszsry Gábor: Ő. Az író eredeti illusztrációival.
Bp. 1935. Nova. 334 p. Kiadói vászonkötésben jó állapotban

Rufpreis:
800 HUF

Cherbuliez Victor: Méré Paulina I-II. Regény levelekben. Kolozsvár, Stein János, 1876. Félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel (A borító megviselt állapotban)
12921.

Rufpreis:
1 000 HUF

Legujabb magyar-német levelező, vagy is gyüjteménye a polgári életben előforduló mindenféle levelezéseknek és iratoknak. Szerk. Karády Ignácz. Pest, 1861, Heckenast Gusztáv. Kiadói félvászon kötésben, a gerinc hiányzik és a fedőlap lejár, amúgy belül hibátlan állapotú / German-Hungarian correspondence guide, cover demaged, otherwise in good condition
12922.

Legujabb magyar-német levelező, vagy is gyüjteménye a polgári életben előforduló mindenféle levelezéseknek és iratoknak. Szerk. Karády Ignácz. Pest, 1861, Heckenast Gusztáv. Kiadói félvászon kötésben, a gerinc hiányzik és a fedőlap lejár, amúgy belül hibátlan állapotú /
German-Hungarian correspondence guide, cover demaged, otherwise in good condition

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF