Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 75

Magyar Írómesterek. A Petőfi Társaság Jubiláris Könyvei, 7 kötet: Költemények, Elbeszélések, Tanulmányok, Bársony István, Lázár István, Lampérth Géza, Farkas Pál. Bp., 1926, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félbőr kötésben. Egy-egy köteten a kötés sérült, egyébként jó állapotúak
12899.

Rufpreis:
3 000 HUF

12900.

Rufpreis:
23 000 HUF
62,33
71,88

Magyar Irodalom Története I.-II. Bp., 1963 +  Nők enciklopédiája I-II. Minerva 1966 + A világháború képei c. album
12901.

Rufpreis:
2 000 HUF

12902.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

1954 Németh László: Bűn, Szépirodalmi Könyvkiadó, Bp., kiadói félvászon kötésben, megviselt állapotban, dedikált példány
12903.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sztankó Béla: Dalgyüjtemény a népiskolűk szűműra. Bp., Franklin egészvászon kötésben
12904.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sztankó Béla: Dalos könyv a népiskolák számára. I.-III. kötet. Bp., 1903. Franklin. Mind jó állapotban
12905.

Rufpreis:
2 000 HUF

Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre. Bp., é.n. Egyetemi Nyomda. 261 p. Aranyozott kiadói félvászon kötésben. (gerinc kicsit hibás)
12906.

Halasy-Nagy József: A filozófia kis tükre.
Bp., é.n. Egyetemi Nyomda. 261 p. Aranyozott kiadói félvászon kötésben. (gerinc kicsit hibás)

Rufpreis:
1 000 HUF

Lampérth Géza: Régi magyar levelesláda. Mult idők szerelmes irásai és egyebek. Bp. 1923. Globus. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben. (hibás gerinc)
12907.

Rufpreis:
1 000 HUF

Universum: Évkönyv a család és ifjúság számára, vol II. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp, 1905, Lampel R. Könyvkereskedése. Festett egészvászon kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban (a gerinc sérült)
12908.

Rufpreis:
800 HUF

Takáts Sándor : A régi Magyarország jókedve. 2. kiadás. Athenaeum. hiányos gerinccel, hátsó borító nélkül 400p.
12909.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bodnár László: A lényeglátás kibontakozása. Budapest, 1934. Szerzői. 116p. Utolsó lapon cenzori bejegyzéssel.
12910.

Rufpreis:
1 500 HUF
4,07
4,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF