Magyar Írómesterek. A Petőfi Társaság Jubiláris Könyvei, 7 kötet: Költemények, Elbeszélések, Tanulmányok, Bársony István, Lázár István, Lampérth Géza, Farkas Pál. Bp., 1926, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félbőr kötésben. Egy-egy köteten a kötés sérült, egyébként jó állapotúak
Franklin Társulat könyvtára - Magyar klasszikusok sorozat 1-40. kötet, egy kötet híján komplett sorozat. Bp., é. n., Franklin-Társulat Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. (hiánytalan kötetek, többnyire jó állapotban)
Jókai Mór művei 1-50. centenáriumi kiadás sorozat, 1926 Budapest Franklin - Társulat nyomdája, kiadói aranyozott dombornyomott egész vászon kötésben, nagyon szép minőségben
Lampérth Géza: Régi magyar levelesláda. Mult idők szerelmes irásai és egyebek. Bp. 1923. Globus. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben. (hibás gerinc)
Universum: Évkönyv a család és ifjúság számára, vol II. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp, 1905, Lampel R. Könyvkereskedése. Festett egészvászon kötésben, illusztrációkkal, jó állapotban (a gerinc sérült)