Bücher: Sonstige Raritäten

Zahl der Lose: 75

Gyóni Géza: Élet szeretője Versek 1909–1914. Első kiadás. Budapest, 1917. Athenaeum 127 p. A címlapot és a könyvdíszeket Prüner Arnold rajzolta (kissé szétvált)
12947.

Rufpreis:
800 HUF

12948.

Rufpreis:
3 000 HUF

Temérdek: Költemények. Bp., 1888 Pallas. Aranyozott egészvászon kötésben aranyozott lapszélekkel
12949.

Rufpreis:
800 HUF

12950.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pásztor Árpád: Princesz. Történetek egy babagyárból Bp., 1919. Athenaeum. (kissé megviselt, beleírásokkal)
12951.

Rufpreis:
800 HUF

Vanczák János: Háborus emlékek és egyéb versek. Bp, é.n., Népszava-Könyvkereskedés. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban
12952.

Rufpreis:
800 HUF

Egyetemes Regénytár: Almanach 1892. Szerk. Mikszáth Kálmán. Bp., 1892, Singer és Wolfner. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben
12953.

Rufpreis:
800 HUF

Lewis Wallace: Ben-Húr. Regény Krisztusról. Ford. Szekrényi Lajos. 3. gondosan átnézett kiad. Pataky László 83 eredeti rajzával. 1-2. köt. Bp., 1901, A fordító kiadása. Festett, Gottermayer-féle egészvászon kötésben. (Egy lap kijár.)
12954.

Rufpreis:
5 000 HUF

29 db. kötet krimi köztük Robin Cook, A. Herzog, Simeone könyvei
12955.

Rufpreis:
800 HUF

12956.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar Értelmező Kéziszótár, Akadémia Kiadó, Bp. 1978, kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval
12957.

Rufpreis:
800 HUF

Új idők lexikona 1-24. köt. (teljes!) Bp., 1936-1942, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, néhány kötet borítása erősen sérült
12958.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF