Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 75
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
560436
12947
167
Gyóni Géza: Élet szeretője Versek 1909–1914. Első kiadás. Budapest, 1917. Athenaeum 127 p. A címlapot és a könyvdíszeket Prüner Arnold rajzolta (kissé szétvált) 534480
12948
167
523766
12949
167
Temérdek: Költemények. Bp., 1888 Pallas. Aranyozott egészvászon kötésben aranyozott lapszélekkel
502639
12950
167
556521
12951
167
Pásztor Árpád: Princesz. Történetek egy babagyárból Bp., 1919. Athenaeum. (kissé megviselt, beleírásokkal)
525709
12952
167
Vanczák János: Háborus emlékek és egyéb versek. Bp, é.n., Népszava-Könyvkereskedés. Kiadói papírkötésben, kissé viseltes állapotban
547910
12953
167
Egyetemes Regénytár: Almanach 1892. Szerk. Mikszáth Kálmán. Bp., 1892, Singer és Wolfner. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben
546556
12954
167
Lewis Wallace: Ben-Húr. Regény Krisztusról. Ford. Szekrényi Lajos. 3. gondosan átnézett kiad. Pataky László 83 eredeti rajzával. 1-2. köt. Bp., 1901, A fordító kiadása. Festett, Gottermayer-féle egészvászon kötésben. (Egy lap kijár.)
556872
12955
167
29 db. kötet krimi köztük Robin Cook, A. Herzog, Simeone könyvei
486542
12956
167
528725
12957
167
Magyar Értelmező Kéziszótár, Akadémia Kiadó, Bp. 1978, kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval 532885
12958
167
Új idők lexikona 1-24. köt. (teljes!) Bp., 1936-1942, Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben, néhány kötet borítása erősen sérült Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF