Bücher: Ungarn, Geschichte

Zahl der Lose: 41

25 év a dolgozó nép szolgálatában 1945-1970 képes album a Belügyminisztérium kiadásában, kiadói egészvászon kötésben
12637.

Rufpreis:
1 000 HUF

Seingalti: Casanova Jakab emlékiratai és kalandjai, I-XVIII. kötet, sorozat, Köhler K.F. Kiadó, Lipcse, 1873., fordította Halasi O., könyvenként 2 kötet, kiadói félvászon kötésben,
12638.

Rufpreis:
10 000 HUF

Erdély országának Három Könyvekre osztatott törvényes könyve. Melly approbata, compilata constitutiokbol, és novellaris articulusokból áll. Most újjabban, minden Haza-Fiaknak hasznokra ki-botsáttatott. 4 részben, önálló címlapokkal, Kolosváratt, 1779. Korabeli kopottas aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban
12639.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Magyar Történelmi Társulat Kossuth Lajos születésének 150. évfordulójára kiadott emlékkönyve I. és II. kötet, Akadémiai Kiadó 1952.
12640.

Rufpreis:
1 600 HUF

6db klf 1956-os témájú könyv
12641.

6db klf 1956-os témájú könyv

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF