Bücher: Ungarn, Geschichte Zahl der Lose: 41
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
503303
12637
161
Books: Hungary, irredentism and history
25 év a dolgozó nép szolgálatában 1945-1970 képes album a Belügyminisztérium kiadásában, kiadói egészvászon kötésben 515801
12638
161
Seingalti: Casanova Jakab emlékiratai és kalandjai, I-XVIII. kötet, sorozat, Köhler K.F. Kiadó, Lipcse, 1873., fordította Halasi O., könyvenként 2 kötet, kiadói félvászon kötésben,
520546
12639
161
40000
Erdély országának Három Könyvekre osztatott törvényes könyve. Melly approbata, compilata constitutiokbol, és novellaris articulusokból áll. Most újjabban, minden Haza-Fiaknak hasznokra ki-botsáttatott. 4 részben, önálló címlapokkal, Kolosváratt, 1779. Korabeli kopottas aranyozott félbőr kötésben, jó állapotban
447977
12640
161
Magyar Történelmi Társulat Kossuth Lajos születésének 150. évfordulójára kiadott emlékkönyve I. és II. kötet, Akadémiai Kiadó 1952.
456980
12641
161
6db klf 1956-os témájú könyv
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF