https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Ungarn, Geschichte

Zahl der Lose: 41

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Péterffy Gedeon: A Vatikán békepolitikája, Bp., 1943 Ardói könyvkiadó, aranyozott egészvászon kötésben (gerinc sérült)
1
12625.

Péterffy Gedeon: A Vatikán békepolitikája, Bp., 1943 Ardói könyvkiadó, aranyozott egészvászon kötésben (gerinc sérült)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Eötvös József: 1. köt.:Gondolatok. A hátrahagyott kéziratokból bővített 4. kiadás. Bp., 1886 Ráth Mór. Díszes aranyozott félbőr kötésben aranyozott lapszélekkel
1
12626.

Eötvös József: 1. köt.:Gondolatok. A hátrahagyott kéziratokból bővített 4. kiadás. Bp., 1886 Ráth Mór. Díszes aranyozott félbőr kötésben aranyozott lapszélekkel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1899 Belügyi közlöny IV. évfolyam. Bp., 1899. Légrády testvérek. Teljes évfolyam keménykötésben.
1
12627.

1899 Belügyi közlöny IV. évfolyam. Bp., 1899. Légrády testvérek. Teljes évfolyam keménykötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A műveltség könyvtára - Az ókor és középkor története. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben
1
12628.

A műveltség könyvtára - Az ókor és középkor története. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A műveltség könyvtára - Az újkor és legujabb kor története. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben (réztábla hiányzik)
1
12629.

A műveltség könyvtára - Az újkor és legujabb kor története. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben (réztábla hiányzik)

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Korányi G. Tamás - Szeles Nóra: Tőzsde születik 1864-1990. A Budapesti Értéktőzsde jubileumi kiadványa, Bp, 2005. Hibátlan állapotban, rengeteg fotó-illusztrációval
1
12630.

Korányi G. Tamás - Szeles Nóra: Tőzsde születik 1864-1990. A Budapesti Értéktőzsde jubileumi kiadványa, Bp, 2005. Hibátlan állapotban, rengeteg fotó-illusztrációval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szociális mozgalmak krónikája 1750-1928. Szerk. Madzsar József. Bp. 1928. Népszava. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, (gerincen kis kopások)
1
12631.

Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szociális mozgalmak krónikája 1750-1928. Szerk. Madzsar József. Bp. 1928. Népszava. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, (gerincen kis kopások)

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1910 Jászi Oszkár: Huszadik század - Társadalomtudományi és Szociálpolitikai Szemle XXI. kötete, január-július, Deutsch Zsigmond és Társa kiadása, Bp., újrakötve, a gerince elválva
1
12632.

1910 Jászi Oszkár: Huszadik század - Társadalomtudományi és Szociálpolitikai Szemle XXI. kötete, január-július, Deutsch Zsigmond és Társa kiadása, Bp., újrakötve, a gerince elválva

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Műveltség könyvtára 3 kötet: Márki Sándor: Az ó- és középkor története. Márki Sándor: Az újkor és a legújabb kor története.Marczali Henrik: Magyarország története. Bp. 1905–1910. Athenaeum. Egységes kiadói félbőr-kötésben, minden kötéstáblán réz-plakettel.
1
12633.

A Műveltség könyvtára 3 kötet: Márki Sándor: Az ó- és középkor története. Márki Sándor: Az újkor és a legújabb kor története.Marczali Henrik: Magyarország története. Bp. 1905–1910. Athenaeum. Egységes kiadói félbőr-kötésben, minden kötéstáblán réz-plakettel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hóman Bálint - Szekfű Gyula: Magyar történet. Első kiadás! I.-VIII. kötet. Teljes! Bp., 1928-1933, Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, jó állapotú sorozat.
1
12634.

Hóman Bálint - Szekfű Gyula: Magyar történet. Első kiadás! I.-VIII. kötet. Teljes! Bp., 1928-1933, Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, jó állapotú sorozat.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
74 000 HUF
200,54
EUR
,
231,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A polgári törvénykönyv magyarázata I.-II. Közgazdasági és jogi könyvkiadó 1993.
1
12635.

A polgári törvénykönyv magyarázata I.-II. Közgazdasági és jogi könyvkiadó 1993.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy vegyes könyvtétel: munkásmozgalmi könyvek, Leninnel kapcsolatos könyvek, 7db Hahota újság
1
12636.

Nagy vegyes könyvtétel: munkásmozgalmi könyvek, Leninnel kapcsolatos könyvek, 7db Hahota újság

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse