Bücher: Ungarn, Geschichte

Zahl der Lose: 41

12613.

Rufpreis:
3 000 HUF

12614.

Rufpreis:
3 000 HUF

1942 M. kir. Postatakarékpénztár: Csekkszámlatulajdonosok névjegyzéke 458p. foltos
12615.

Rufpreis:
800 HUF

12616.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szádeczky Kardoss Lajos: Az oláhok Erdélybe törése és kiveretésük 1916-17. I. kötet. II. (bővített) kiadás. Szép állapotban
12617.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szathmáry László, Dr.: Magyar alkémisták. 115 rajzzal a szövegben és 1 színes melléklettel. Bp., 1928. M. kir Természettudományi Társulat. Festett egészvászon kötésben. Jó állapotban
12618.

Rufpreis:
5 000 HUF

Tóth Béla: Magyar ritkaságok. Képekkel és hasonmásokkal. Második, javított és bővített kiadás.Budapest, 1907. Athenaeum. 375 p. Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Megkímélt állapotú példány.
12619.

Rufpreis:
6 000 HUF

gróf Teleki Pál Beszédek 1939.Bp., Stádium. Laza egászvászon kötésben
12620.

Rufpreis:
1 200 HUF

Tóth Lajos: A páskha eredete és történeti fejlődése. Pápa, 1931, Főiskolai Könyvnyomda, p92. Dedikált, a gerincen sérült
12621.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Lajos Iván: Németország háborús esélyei a német szakirodalom tükrében, Pécs, 1939, Dunántúli Pécsi Egyetemi Könyvkiadó, p99
12622.

Rufpreis:
1 000 HUF

A vasúti tisztképzés száz éve 1887-1987. Bp, 1987, Közlekedési dokumentációs vállalat. Egészvászon kötésben
12623.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szekfű Gyula: Történetpolitikai tanulmányok, Magyar Irodalmi Társaság, Bp. 1924, kiadói papírkötésben, megviselt állapotban
12624.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF