Bücher: Ungarn, Geschichte Zahl der Lose: 41
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
508827
12613
161
Books: Hungary, irredentism and history
457093
12614
161
479137
12615
161
1942 M. kir. Postatakarékpénztár: Csekkszámlatulajdonosok névjegyzéke 458p. foltos
505631
12616
161
516773
12617
161
Szádeczky Kardoss Lajos: Az oláhok Erdélybe törése és kiveretésük 1916-17. I. kötet. II. (bővített) kiadás. Szép állapotban
516748
12618
161
Szathmáry László, Dr.: Magyar alkémisták. 115 rajzzal a szövegben és 1 színes melléklettel. Bp., 1928. M. kir Természettudományi Társulat. Festett egészvászon kötésben. Jó állapotban
516844
12619
161
Tóth Béla: Magyar ritkaságok. Képekkel és hasonmásokkal. Második, javított és bővített kiadás.Budapest, 1907. Athenaeum. 375 p. Festett, aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Megkímélt állapotú példány. 516819
12620
161
gróf Teleki Pál Beszédek 1939.Bp., Stádium. Laza egászvászon kötésben
509558
12621
161
Tóth Lajos: A páskha eredete és történeti fejlődése. Pápa, 1931, Főiskolai Könyvnyomda, p92. Dedikált, a gerincen sérült
509557
12622
161
Dr. Lajos Iván: Németország háborús esélyei a német szakirodalom tükrében, Pécs, 1939, Dunántúli Pécsi Egyetemi Könyvkiadó, p99 520281
12623
161
A vasúti tisztképzés száz éve 1887-1987. Bp, 1987, Közlekedési dokumentációs vállalat. Egészvászon kötésben 521439
12624
161
Szekfű Gyula: Történetpolitikai tanulmányok, Magyar Irodalmi Társaság, Bp. 1924, kiadói papírkötésben, megviselt állapotban
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF