2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Báró Eötvös József: A XIX. század uralkodó eszméinek befolyása az álladalomra I. Összes Munkái XIII. Révai Testvérek, Bp, 1902. Ízléses szecessziós vászonkötésben, kiváló állapotban.