Porzellan

Zahl der Lose: 47

Jelzett Zsolnay eozin mázas porcelán tál kígyóval és rákkal /  Zsolnay Chinaware jug with eozen cover d:18cm
11265.

Jelzett Zsolnay eozin mázas porcelán tál kígyóval és rákkal /
Zsolnay Chinaware jug with eozen cover d:18cm

Rufpreis:
12 000 HUF

Kézzel festett pillangós mintájú jelzett Zsolnay porcelán vázácska / Hand-painted chinaware vase, 12cm
11266.

Kézzel festett pillangós mintájú jelzett Zsolnay porcelán vázácska /
Hand-painted chinaware vase, 12cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Kézzel festett búzavirágos jelzett Zsolnay porcelán vázácska / Hand-painted chinaware vase, 12cm
11267.

Kézzel festett búzavirágos jelzett Zsolnay porcelán vázácska /

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzett Zsolnay porcelán fogpiszkálótartó Losoncz város címerével és egy virágokkal díszített szalvétagyűrű /  Zsolnay chinaware toothpick holder with coats of arms of Lucenec + napkin ring
11268.

Jelzett Zsolnay porcelán fogpiszkálótartó Losoncz város címerével és egy virágokkal díszített szalvétagyűrű /
Zsolnay chinaware toothpick holder with coats of arms of Lucenec + napkin ring

Rufpreis:
1 000 HUF

Pajzspecsétes háború előtti 6 személyes Zsolnay étkészlet. 3-féle tányér, 3 húsos és süteményes tál, levesestál sótartó, kiöntő. Mind hibátlan állapotban! /  Vintage pre-war Zsolnay chinaware set of 6 with bowls. Flawless!
11269.

Pajzspecsétes háború előtti 6 személyes Zsolnay étkészlet. 3-féle tányér, 3 húsos és süteményes tál, levesestál sótartó, kiöntő. Mind hibátlan állapotban! /
Vintage pre-war Zsolnay chinaware set of 6 with bowls. Flawless!

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Szász Endre által tervezett Hollóházi jelzett porcelán ékszeres doboz eredti dobozában / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware jewelry box in original box 14x9x4 cm
11270.

Rufpreis:
6 000 HUF

Rosenthal dísztányér eredeti csomagolásban / Rosenthal Limited edition chinaware plate d:22 cm
11271.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott jelzés nélküli porcelán kínai halász figura / Handpainted numbered chinaware fisherman figure 12cm
11272.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzett Gránit porcelán patikaedény kopott felirattal és javított sérüléssel / Granit chinaware apothecary jar with worn inscription and repaired daamage 18cm
11273.

Jelzett Gránit porcelán patikaedény kopott felirattal és javított sérüléssel /
Granit chinaware apothecary jar with worn inscription and repaired daamage 18cm

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1920 Alt-Wien Victoria porcelán festett teáskészlet 6 db csésze és alátét hibátlan állapotban /  cca 1920 Set of Alr-Wien Victoria chinaware tea cups. 6 cups and plates in good condition
11274.

cca 1920 Alt-Wien Victoria porcelán festett teáskészlet 6 db csésze és alátét hibátlan állapotban /
cca 1920 Set of Alr-Wien Victoria chinaware tea cups. 6 cups and plates in good condition

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1890 Láng Mór festett porcelán tálkák 6 db hibátlan állapotban / cca 1890 Lang Mor chinaware plates set of 6. d: 15 cm
11275.

cca 1890 Láng Mór festett porcelán tálkák 6 db hibátlan állapotban /
cca 1890 Lang Mor chinaware plates set of 6. d: 15 cm

Rufpreis:
10 000 HUF

Vegyes porcelán tétel: 2 db Hollóházi korsó, 6 db kávéscsésze, kerámia kancsó, cukorkakínáló, korsó, kistányér, női figura
11276.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF