Porzellan Zahl der Lose: 47
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
510265
11265
160
Jelzett Zsolnay eozin mázas porcelán tál kígyóval és rákkal / Zsolnay Chinaware jug with eozen cover d:18cm
509664
11266
160
Kézzel festett pillangós mintájú jelzett Zsolnay porcelán vázácska / Hand-painted chinaware vase, 12cm
509665
11267
160
Kézzel festett búzavirágos jelzett Zsolnay porcelán vázácska / Hand-painted chinaware vase, 12cm 492906
11268
160
Jelzett Zsolnay porcelán fogpiszkálótartó Losoncz város címerével és egy virágokkal díszített szalvétagyűrű / Zsolnay chinaware toothpick holder with coats of arms of Lucenec + napkin ring 514554
11269
160
40000
Pajzspecsétes háború előtti 6 személyes Zsolnay étkészlet. 3-féle tányér, 3 húsos és süteményes tál, levesestál sótartó, kiöntő. Mind hibátlan állapotban! / Vintage pre-war Zsolnay chinaware set of 6 with bowls. Flawless!
514421
11270
160
Szász Endre által tervezett Hollóházi jelzett porcelán ékszeres doboz eredti dobozában / Faces designed by Endre Szasz Hollohaza chinaware jewelry box in original box 14x9x4 cm
514574
11271
160
Rosenthal dísztányér eredeti csomagolásban / Rosenthal Limited edition chinaware plate d:22 cm 480505
11272
160
Kézzel festett sorszámozott jelzés nélküli porcelán kínai halász figura / Handpainted numbered chinaware fisherman figure 12cm
510137
11273
160
Jelzett Gránit porcelán patikaedény kopott felirattal és javított sérüléssel / Granit chinaware apothecary jar with worn inscription and repaired daamage 18cm
514575
11274
160
cca 1920 Alt-Wien Victoria porcelán festett teáskészlet 6 db csésze és alátét hibátlan állapotban / cca 1920 Set of Alr-Wien Victoria chinaware tea cups. 6 cups and plates in good condition 514580
11275
160
cca 1890 Láng Mór festett porcelán tálkák 6 db hibátlan állapotban / cca 1890 Lang Mor chinaware plates set of 6. d: 15 cm
514030
11276
160
Vegyes porcelán tétel: 2 db Hollóházi korsó, 6 db kávéscsésze, kerámia kancsó, cukorkakínáló, korsó, kistányér, női figura Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF