Porzellan

Zahl der Lose: 47

Kézzel festett apró virágokkal díszített jelzett Herendi porcelán 4db süteményes tányér és egy tál hibátlan állapotban / Handpainted Herendi chinaware plates and bowl in flawless condition
11253.

Kézzel festett apró virágokkal díszített jelzett Herendi porcelán 4db süteményes tányér és egy tál hibátlan állapotban /
Handpainted Herendi chinaware plates and bowl in flawless condition

Rufpreis:
6 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott Herendi porcelán rózsa hibátlan állapotban 8x4cm
11254.

Rufpreis:
800 HUF
11

Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán vázácska / Handpainted numbered Herendi chinaware vase 7cm
11255.

Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán vázácska /
Handpainted numbered Herendi chinaware vase 7cm

Rufpreis:
3 000 HUF

"Herendi Porcelángyár" porcelán emlékplakett díszdobozban / Herend chinaware plaque d: 15cm
11256.

"Herendi Porcelángyár" porcelán emlékplakett díszdobozban /
Herend chinaware plaque d: 15cm

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett, Apponyi mintás Herendi porcelán hibátlan fonott kosárka. /  Herend chinaware d: 14 cm
11257.

Kézzel festett, Apponyi mintás Herendi porcelán hibátlan fonott kosárka. /
Herend chinaware d: 14 cm

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Rothschild mintás kézzel festett Herendi porcelán váza / handpainted chinaware Herend vase 16 cm
11258.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Kézzel festett Eton-mintás jelzett sorszámozott centenáriumi Herendi porcelán szószos tál / Handpainted chinaware sauce plate, 27x12x7 cm
11259.

Kézzel festett Eton-mintás jelzett sorszámozott centenáriumi Herendi porcelán szószos tál /
Handpainted chinaware sauce plate, 27x12x7 cm

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1890 Láng Mór jelzésű kézzel festett porcelán tányérok: 3 mély, 3 lapos / cca 1890 Lang Mor hand-painted chinaware plates 2x3 pieces
11260.

cca 1890 Láng Mór jelzésű kézzel festett porcelán tányérok: 3 mély, 3 lapos /
cca 1890 Lang Mor hand-painted chinaware plates 2x3 pieces

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kis porcelán tétel: 4db bögre és egy kistányér, közte Zsolnay is
11261.

Rufpreis:
800 HUF
10

cca 1910 jelzett Zsolnay porcelán patikaedény javított sérüléssel / Zsolnay chinaware apothecary jar with repaired damage 17cm
11262.

cca 1910 jelzett Zsolnay porcelán patikaedény javított sérüléssel /
Zsolnay chinaware apothecary jar with repaired damage 17cm

Rufpreis:
1 200 HUF

2-2db kézzel festett sorszámozott virágokkal díszített Zsolnay porcelán teás- és kávéscsésze hozzátartozó kistányérokkal / Handpainted numbered Zsolnay chinaware cups and plates
11263.

2-2db kézzel festett sorszámozott virágokkal díszített Zsolnay porcelán teás- és kávéscsésze hozzátartozó kistányérokkal /
Handpainted numbered Zsolnay chinaware cups and plates

Rufpreis:
6 000 HUF

Kézzel festett Zsolnay porcelán tálka / Hand-painted chinaware plate, d: 8cm
11264.

Kézzel festett Zsolnay porcelán tálka /
Hand-painted chinaware plate, d: 8cm

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF