Porzellan

Zahl der Lose: 47

cca 1900 Kézzel festett jelzett Volkstedt-Rudolstadt porcelán rózsa / Handpainted Volkstedt-Rudolstadt chinaware rose 8x5cm
11277.

cca 1900 Kézzel festett jelzett Volkstedt-Rudolstadt porcelán rózsa /
Handpainted Volkstedt-Rudolstadt chinaware rose 8x5cm

Rufpreis:
2 000 HUF

6 személyes aranyozott Bernadotte porcelán mokkás készlet / Chinaware coffee set
11278.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Jelzés nélküli porcelán bögre domború virág mintával 9cm
11279.

Rufpreis:
800 HUF

Kézzel festett sorszámozott virágokkal díszített Zsolnay porcelán bonbonier hibátlan állapotban / Handpainted numbered Zsolnay chinaware bonbonier in flawless condition 9x4cm
11280.

Kézzel festett sorszámozott virágokkal díszített Zsolnay porcelán bonbonier hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Zsolnay chinaware bonbonier in flawless condition 9x4cm

Rufpreis:
3 000 HUF

11281.

cca 1900 6db Szolidan aranyozott cseh porcelán lapostányér és 2db süteményes /
Czechslovakian chinaware plates

Rufpreis:
4 000 HUF

Porcelán Madonna figura 17 cm magas
11282.

Rufpreis:
800 HUF

2db Békakirályt ábrázoló aqiuncumi porcelán figura és régi NDK-s bögre
11283.

Rufpreis:
1 400 HUF

Orosz szerelmespár népviseletben, kézzel festett porcelán szobor / Russian lovers in national costumes chinaware statue, 28cm
11284.

Orosz szerelmespár népviseletben, kézzel festett porcelán szobor /
Russian lovers in national costumes chinaware statue, 28cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Madárral díszített porcelán bögre / Chinaware cup 9cm
11285.

Madárral díszített porcelán bögre /
Chinaware cup 9cm

Rufpreis:
800 HUF
9

NDK porcelán süteményes tálka / GDR chinaware plate d: 20cm
11286.

NDK porcelán süteményes tálka /
GDR chinaware plate d: 20cm

Rufpreis:
1 000 HUF

XIX. sz. második fele Villeroy & Boch Rózsák. pocelánfajansz tányérok. Máz alatti kékfestéssel és aranyozással / XIXth century: VB Roses chinaware plates d: 18 cm
11287.

Rufpreis:
4 000 HUF

11288.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF