Porzellan Zahl der Lose: 47
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
511498
11277
160
cca 1900 Kézzel festett jelzett Volkstedt-Rudolstadt porcelán rózsa / Handpainted Volkstedt-Rudolstadt chinaware rose 8x5cm 442315
11278
160
4800
6 személyes aranyozott Bernadotte porcelán mokkás készlet / Chinaware coffee set
510206
11279
160
Jelzés nélküli porcelán bögre domború virág mintával 9cm 510892
11280
160
Kézzel festett sorszámozott virágokkal díszített Zsolnay porcelán bonbonier hibátlan állapotban / Handpainted numbered Zsolnay chinaware bonbonier in flawless condition 9x4cm
510853
11281
160
cca 1900 6db Szolidan aranyozott cseh porcelán lapostányér és 2db süteményes / Czechslovakian chinaware plates
490568
11282
160
Porcelán Madonna figura 17 cm magas
510182
11283
160
2db Békakirályt ábrázoló aqiuncumi porcelán figura és régi NDK-s bögre 509671
11284
160
Orosz szerelmespár népviseletben, kézzel festett porcelán szobor / Russian lovers in national costumes chinaware statue, 28cm
510204
11285
160
Madárral díszített porcelán bögre / Chinaware cup 9cm 509658
11286
160
NDK porcelán süteményes tálka / GDR chinaware plate d: 20cm 477580
11287
160
XIX. sz. második fele Villeroy & Boch Rózsák. pocelánfajansz tányérok. Máz alatti kékfestéssel és aranyozással / XIXth century: VB Roses chinaware plates d: 18 cm
477479
11288
160
15000
XIX. sz Rendkívül finom, kézzel festett porcelán teáscsészék csillag/nap jelzéssel. (Egyik csészén repedés) / Delicate, hand-painted XIXth century chinaware tea-set of 4. with sun sign. (crack on one cup)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF