Tétel

Katalognummer:

11273.
Beendet 160. Fernauktion
Porzellan

Rufpreis:

1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD

Beschreibung:

Jelzett Gránit porcelán patikaedény kopott felirattal és javított sérüléssel /
Granit chinaware apothecary jar with worn inscription and repaired daamage 18cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : Sys