Porzellan Zahl der Lose: 137
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
454378
11861
159
Virágokkal díszített aranyozott Zsolnay jelzett porcelán váza / Zsolnay chinaware vase 13cm
383911
11862
159
438902
11863
159
Jelzett Zsolnay eozin mázas porcelán kancsó / Zsolnay Chinaware jug with eozen cover 30 cm
383875
11864
159
444448
11865
159
Zsolnay porcelán levesestál / Zsolnay chinaware soup-bowl d 30 cm 433577
11866
159
Kézzel festett Zsolnay porcelán váza / Hand-painted Zsolnay chinaware vase 13 cm
465695
11867
159
Apró virágokkal díszített jelzett Zsolnay porcelán váza / Zsolnay chinaware vase 11cm 479422
11868
159
Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán egyszálas váza pár / Handpainted numbered Zsolnay chinaware vase pair 12cm
479432
11869
159
Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay vase / Handpainted numbered Zsolnay chinaware vase 18cm 451383
11870
159
465580
11871
159
Kézzel festett virágokkal díszített és aranyozott sorszámozott Zsolnay jelzett porcelán váza / Zsolnay numbered handpainted chinaware vase 27cm 451739
11872
159
Apró virágokkal díszített Zsolnay porcelán kiöntő, jelzett sorszámozott / Zsolnay chinaware jug 12cm magas
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF