Porzellan

Zahl der Lose: 137

Virágokkal díszített aranyozott Zsolnay jelzett porcelán váza / Zsolnay chinaware vase 13cm
11861.

Rufpreis:
2 800 HUF

11862.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jelzett Zsolnay eozin mázas porcelán kancsó /  Zsolnay Chinaware jug with eozen cover 30 cm
11863.

Jelzett Zsolnay eozin mázas porcelán kancsó /
Zsolnay Chinaware jug with eozen cover 30 cm

Rufpreis:
12 000 HUF

11864.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay porcelán levesestál / Zsolnay chinaware soup-bowl d 30 cm
11865.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett Zsolnay porcelán váza / Hand-painted Zsolnay chinaware vase 13 cm
11866.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Apró virágokkal díszített jelzett Zsolnay porcelán váza / Zsolnay chinaware vase 11cm
11867.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán egyszálas váza pár / Handpainted numbered Zsolnay chinaware vase pair 12cm
11868.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay vase / Handpainted numbered Zsolnay chinaware vase 18cm
11869.

Rufpreis:
4 000 HUF

11870.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kézzel festett virágokkal díszített és aranyozott sorszámozott Zsolnay jelzett porcelán váza / Zsolnay numbered handpainted chinaware vase 27cm
11871.

Rufpreis:
6 000 HUF

Apró virágokkal díszített Zsolnay porcelán kiöntő, jelzett sorszámozott / Zsolnay chinaware jug 12cm magas
11872.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF