Porzellan Zahl der Lose: 137
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
504301
11849
159
Jelzett Zsolnay szögletes salátás tál / Zsolnay salad bowl 27x27cm
493491
11850
159
XIX. század végéből származó kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán vizeskancsó törött füllel / 19th century handpainted Zsolnay chinaware jug (damaged) 27cm 493499
11851
159
XIX. század végéből származó kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán vizeskancsó (sérült) / 19th century handpainted numbered Zsolnay chinaware jug (damaged) 27cm
493025
11852
159
Kancsóval játszó kislányt ábrázoló jelzett Zsolnay porcelán figura / Chinaware girl figure 7cm 495919
11853
159
19000
Hibátlan és komplett 6 személyes Zsolnay kávéskészlet / Flawless complete coffe-set for 6 persons
484224
11854
159
Kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán csacsi figura / Handpainted Zsolnay chinaware donkey figure 11x12x7cm
484250
11855
159
Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán bonbonier / Handpainted numbered Zsolnay chinaware bonbonier 11x11x7cm
484309
11856
159
Apró virágokkal díszített jelzett Zsolnay porcelán teás kanna / Zsolnay chinaware teapot 17cm
497423
11857
159
431513
11858
159
24000
Zsolnay kézzel festett porcelán szalonnázó juhász szobor hibátlan állapotban / Zsolnay handpainted chinaware figure 33 cm flawless condition
505470
11859
159
Jelzett Zsolnay eozin mázas porcelán lovacska figura / Zsolnay chinaware horse with eosin cover 476814
11860
159
Apró virágokkal díszített jelzett Zsolnay porcelán teáskészlet: kanna, cukortartó, tejkiöntő, 3db bögre és 5db tányér / Zsolnay chinaware tea set
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF