Porzellan

Zahl der Lose: 137

Jelzett Zsolnay szögletes salátás tál / Zsolnay salad bowl 27x27cm
11849.

Jelzett Zsolnay szögletes salátás tál /
Zsolnay salad bowl 27x27cm

Rufpreis:
2 000 HUF

XIX. század végéből származó kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán vizeskancsó törött füllel /  19th century handpainted Zsolnay chinaware jug (damaged) 27cm
11850.

XIX. század végéből származó kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán vizeskancsó törött füllel /
19th century handpainted Zsolnay chinaware jug (damaged) 27cm

Rufpreis:
12 000 HUF

XIX. század végéből származó kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán vizeskancsó (sérült) /  19th century handpainted numbered Zsolnay chinaware jug (damaged) 27cm
11851.

XIX. század végéből származó kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán vizeskancsó (sérült) /
19th century handpainted numbered Zsolnay chinaware jug (damaged) 27cm

Rufpreis:
12 000 HUF

Kancsóval játszó kislányt ábrázoló jelzett Zsolnay porcelán figura / Chinaware girl figure 7cm
11852.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hibátlan és komplett 6 személyes Zsolnay kávéskészlet /  Flawless complete coffe-set for 6 persons
11853.

Hibátlan és komplett 6 személyes Zsolnay kávéskészlet /
Flawless complete coffe-set for 6 persons

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Kézzel festett jelzett Zsolnay porcelán csacsi figura / Handpainted Zsolnay chinaware donkey figure 11x12x7cm
11854.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kézzel festett sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán bonbonier / Handpainted numbered Zsolnay chinaware bonbonier 11x11x7cm
11855.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Apró virágokkal díszített jelzett Zsolnay porcelán teás kanna / Zsolnay chinaware teapot 17cm
11856.

Rufpreis:
4 000 HUF

11857.

Jelzett Zsolnay eozin mázas kút figura /
Zsolnay chinaware figure with eozen cover 14cm

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay kézzel festett porcelán szalonnázó juhász szobor hibátlan állapotban / Zsolnay handpainted chinaware figure 33 cm flawless condition
11858.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Jelzett Zsolnay eozin mázas porcelán lovacska figura / Zsolnay chinaware horse with eosin cover
11859.

Jelzett Zsolnay eozin mázas porcelán lovacska figura /
Zsolnay chinaware horse with eosin cover

Rufpreis:
2 000 HUF

Apró virágokkal díszített jelzett Zsolnay porcelán teáskészlet: kanna, cukortartó, tejkiöntő, 3db bögre és 5db tányér / Zsolnay chinaware tea set
11860.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF