Porzellan

Zahl der Lose: 137

Kézzel festett Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier apró rózsával (apró lepattanások a virág szirmán) / Handpainted Herendi chinaware bonbonier with small rose (small faults) 8x7x7cm
11836.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Kézzel festett sorszámozott Apponyi-mintás  jelzett Herendi porcelán bonbonier hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herendi chinaware bonbonier in flawless condition 9x12cm
11837.

Kézzel festett sorszámozott Apponyi-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier hibátlan állapotban /
Handpainted numbered Herendi chinaware bonbonier in flawless condition 9x12cm

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Kézzel festett sorszámozott Kitty-mintás (tulipán) jelzett Herendi porcelán bonbonier / Handpainted numbered Herendi chinaware bonbonier 6x7cm
11838.

Kézzel festett sorszámozott Kitty-mintás (tulipán) jelzett Herendi porcelán bonbonier /
Handpainted numbered Herendi chinaware bonbonier 6x7cm

Rufpreis:
4 000 HUF

11840.

Kézzel festett sorszámozott rózsás Eton-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier (a rózsán apró sérülés) /
Handpainted numbered Herendi chinaware bonbonier (small fault on rose) 12x13cm

Rufpreis:
12 000 HUF

11841.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán hamutál / Handpainted numbered Herendi chinaware ashtray 13,5x9cm
11842.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

"25 éves a Herendi szakmunkásképzés" porcelán emlékplakett díszdobozban /  Herendi chinaware plaque 9x13cm
11843.

"25 éves a Herendi szakmunkásképzés" porcelán emlékplakett díszdobozban /
Herendi chinaware plaque 9x13cm

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1880 Zsolnay festett porcelánfajansz dísztányér különböző vadállatokkal. Jelzés: "Z.W. Pécs 132." 3 kis csorbával. / cca 1880 Zsolnay fayance plate with wild animals. 3 small nicks. d: 24 cm
11844.

Rufpreis:
10 000 HUF

Háború előtti kézzel festett, aranyozott Zsolnay dísztányér, 2 db elölről nem látható lepattanással / Hand painted vintage Zsolnay chinaware plate with two minor faults (only visible from back) d: 30 cm
11845.

Rufpreis:
6 000 HUF

7db nagyrészt klf jelzett Zsolnay porcelán tányér különböző méretekben
11846.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzett Zsolnay porcelán váza / Zsolnay chinaware vase 18cm
11847.

Rufpreis:
3 000 HUF

20 darabos apró virágokkal díszített sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán étkészlet: 1db pecsenyés, 1db szószos, 1db salátás, 1db tálaló, 5db mély-, 5db lapos- és 4db kistányér / Numbered Zsolnay dining set
11848.

20 darabos apró virágokkal díszített sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán étkészlet: 1db pecsenyés, 1db szószos, 1db salátás, 1db tálaló, 5db mély-, 5db lapos- és 4db kistányér /
Numbered Zsolnay dining set

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF