Porzellan Zahl der Lose: 137
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
484177
11836
159
4600
Kézzel festett Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier apró rózsával (apró lepattanások a virág szirmán) / Handpainted Herendi chinaware bonbonier with small rose (small faults) 8x7x7cm
497425
11837
159
7500
Kézzel festett sorszámozott Apponyi-mintás jelzett Herendi porcelán bonbonier hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herendi chinaware bonbonier in flawless condition 9x12cm 497438
11838
159
Kézzel festett sorszámozott Kitty-mintás (tulipán) jelzett Herendi porcelán bonbonier / Handpainted numbered Herendi chinaware bonbonier 6x7cm 497439
11840
159
497228
11841
159
30000
484195
11842
159
3200
Kézzel festett sorszámozott Viktória-mintás jelzett Herendi porcelán hamutál / Handpainted numbered Herendi chinaware ashtray 13,5x9cm
487295
11843
159
"25 éves a Herendi szakmunkásképzés" porcelán emlékplakett díszdobozban / Herendi chinaware plaque 9x13cm
471104
11844
159
cca 1880 Zsolnay festett porcelánfajansz dísztányér különböző vadállatokkal. Jelzés: "Z.W. Pécs 132." 3 kis csorbával. / cca 1880 Zsolnay fayance plate with wild animals. 3 small nicks. d: 24 cm 430218
11845
159
Háború előtti kézzel festett, aranyozott Zsolnay dísztányér, 2 db elölről nem látható lepattanással / Hand painted vintage Zsolnay chinaware plate with two minor faults (only visible from back) d: 30 cm 509064
11846
159
7db nagyrészt klf jelzett Zsolnay porcelán tányér különböző méretekben
486030
11847
159
Jelzett Zsolnay porcelán váza / Zsolnay chinaware vase 18cm
504283
11848
159
20 darabos apró virágokkal díszített sorszámozott jelzett Zsolnay porcelán étkészlet: 1db pecsenyés, 1db szószos, 1db salátás, 1db tálaló, 5db mély-, 5db lapos- és 4db kistányér / Numbered Zsolnay dining set
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF