Porzellan

Zahl der Lose: 137

11910.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Apró virágokkal díszített aranyozott jelzett Epiag porcelán leveses tál / Epiag chinaware soup bowl 35x21x17cm
11911.

Apró virágokkal díszített aranyozott jelzett Epiag porcelán leveses tál /
Epiag chinaware soup bowl 35x21x17cm

Rufpreis:
2 000 HUF

11912.

cca 1860 Virágokkal díszített sorszámozott jelzett Loket Elbogen porcelán leves tál hibátlan állapotban/
Numbered Loket Elbogen chinaware soup bowl in flawless condition 37x22x24cm

Rufpreis:
3 000 HUF

11913.

cca 1860 2db Virágokkal díszített sorszámozott jelzett Loket Elbogen porcelán pecsenyés és gyümölcsös tál hibátlan állapotban/
Numbered Loket Elbogen chinaware bowls in flawless condition

Rufpreis:
4 000 HUF

2db vadász mintával díszített porcelán tárgy: hamutál, kupica
11915.

Rufpreis:
800 HUF

Jelzett fonott áttört porcelán kosárka / Braided chinaware basket d: 22cm
11916.

Jelzett fonott áttört porcelán kosárka /
Braided chinaware basket d: 22cm

Rufpreis:
1 800 HUF

Festett porcelán kutya figura / Chinaware dog figure 13cm
11917.

Festett porcelán kutya figura /
Chinaware dog figure 13cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Virágokkal díszített porcelán szószos tál kiskanállal hibátlan állapotban / Chinaware sauce bowl with spoon in flawless condition 13x9x9cm
11918.

Virágokkal díszített porcelán szószos tál kiskanállal hibátlan állapotban /
Chinaware sauce bowl with spoon in flawless condition 13x9x9cm

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

Virágokkal díszített jelzett Oblatt J. hódmezővásárhelyi porcelán szószos tál kanállal / Oblatt J. chinaware sauce-bowl 25x13x15cm
11919.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kis porcelán kancsó / Chinaware pitcher 8cm
11920.

Rufpreis:
1 000 HUF

Orosz lány népviseletben. Kézzel festett aranyozott procelánfigura, /  russian hand painted chinaware figure 14x10cm
11921.

Orosz lány népviseletben. Kézzel festett aranyozott procelánfigura, /
russian hand painted chinaware figure 14x10cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Orosz lány népviseletben. Kézzel festett  procelánfigura, hátul apró sérülés/  russian hand painted chinaware figur 31x11 cm
11922.

Orosz lány népviseletben. Kézzel festett procelánfigura, hátul apró sérülés/
russian hand painted chinaware figur 31x11 cm

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF