Porzellan Zahl der Lose: 137
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
484172
11910
159
504343
11911
159
Apró virágokkal díszített aranyozott jelzett Epiag porcelán leveses tál / Epiag chinaware soup bowl 35x21x17cm
504350
11912
159
504478
11913
159
487949
11915
159
2db vadász mintával díszített porcelán tárgy: hamutál, kupica
503937
11916
159
Jelzett fonott áttört porcelán kosárka / Braided chinaware basket d: 22cm
504335
11917
159
Festett porcelán kutya figura / Chinaware dog figure 13cm
504488
11918
159
2500
Virágokkal díszített porcelán szószos tál kiskanállal hibátlan állapotban / Chinaware sauce bowl with spoon in flawless condition 13x9x9cm
486133
11919
159
Virágokkal díszített jelzett Oblatt J. hódmezővásárhelyi porcelán szószos tál kanállal / Oblatt J. chinaware sauce-bowl 25x13x15cm
451390
11920
159
Kis porcelán kancsó / Chinaware pitcher 8cm
493867
11921
159
Orosz lány népviseletben. Kézzel festett aranyozott procelánfigura, / russian hand painted chinaware figure 14x10cm
493862
11922
159
Orosz lány népviseletben. Kézzel festett procelánfigura, hátul apró sérülés/ russian hand painted chinaware figur 31x11 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF