Porzellan

Zahl der Lose: 137

Virágokkal díszített kis porcelán kiöntő apró lepattogzásokkal / Chinaware jug 14cm
11935.

Rufpreis:
1 000 HUF

11936.

Rufpreis:
1 200 HUF

Áttört porcelán váza hajszálrepedésekkel / Chinaware vase with tiny cracks 16cm
11937.

Rufpreis:
1 000 HUF

Női aktot mintázó mázas kerámia lámpa hozzá tartozó burával / Ceramic lamp in the shape of female nude, 50cm
11938.

Női aktot mintázó mázas kerámia lámpa hozzá tartozó burával /
Ceramic lamp in the shape of female nude, 50cm

Rufpreis:
4 000 HUF

Kézzel festett sorszámozott jelzett porcelán hattyú figura / Handpainted numbered chinaware swan figure 8x12cm
11939.

Kézzel festett sorszámozott jelzett porcelán hattyú figura /
Handpainted numbered chinaware swan figure 8x12cm

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1890 Festett porcelán süteményes tál ón talapzaton / Decorative chinaware and tin plate, 15cm, d: 21,5cm
11940.

cca 1890 Festett porcelán süteményes tál ón talapzaton /
Decorative chinaware and tin plate, 15cm, d: 21,5cm

Rufpreis:
10 000 HUF

Festett porcelán-fajansz asztali lámpa /  Porcellain-fayance table-lamp 28 cm
11941.

Festett porcelán-fajansz asztali lámpa /
Porcellain-fayance table-lamp 28 cm

Rufpreis:
4 000 HUF

11942.

XIX. sz, 2 db jelzett porcelán levesestál /
2 chinaware soup-bowl

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1890 Porcelán-bögre az Andrássy út és az Opera képével. Régi teás bobozban / Chinaware mug with the image of the opera. In old tea-box
11943.

Rufpreis:
5 000 HUF

XIX. sz. Kézzel festett porcelán pecsenyéstál 3 tányérral (egyiken apró  hibák) / XIX. century hand painted chinaware meat bowl with 3 plates (one with damage)
11944.

Rufpreis:
3 000 HUF

11945.

Rufpreis:
8 000 HUF

Virágokkal díszített nagyméretű dekoratív porcelán váza aranyozott szegéllyel 28cm magas / Chinaware vase
11946.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF