Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 32

Czillei Géza: Riadó Afrika fölött. Bp., é.n. Grill Károly. Sérült gerincű egészvászon kötésben.
11371.

Rufpreis:
1 000 HUF

Adolf Hoffmeister: Repülővel napkeletnek. Pozsony 1961. Szlovákiai szépirodalmi könyvkiadó
11372.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pesterzsébet és Soroksár (Budapest XX. kerület) múltja és jelene. képekkel szerk.: Lakatos Ernő, Lukács Mátyás, Nagy Ernő, Sütő Anna. Bp. 1972. XX. ker Tanács. Csak 2000 pld. 445p.
11373.

Rufpreis:
2 800 HUF

Széchenyi Zsigmond, gróf Alaszkában vadásztam (1935 aug. - okt.) Bp. 1937. Vajna és Tsa. 432 l. Első kiadás!
11374.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pásztor Lajos: Róma után Tokió előtt. Sport, 1961. 102p.  Olimpia témájú könyv sok fotóval.
11375.

Rufpreis:
1 000 HUF

Salvador de Madariaga: Columbus Kristóf. Ford György Tamás, Bp., Athenaeum. Aranyozott egészvászon kötésben. Szép állapotban
11376.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bergman, Stern: Kamcsatka ősnépei vadállatai és tűzhelyei között. Ford. Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel 1 térképpel. Festett, aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben. II. kiadás
11377.

Rufpreis:
3 000 HUF

11378.

Rufpreis:
35 000 HUF
94,85
109,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF