Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 32

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Almásy László - Autóval Szudánban 82 képpel,  aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp.
11347.

Rufpreis:
6 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Almásy László - Az ismeretlen Szahara 94 képpel, 1. kiadás aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. Szép állapotban
11348.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Budapest. Reiseführer. Budapest, 1970, Corvina. Útikönyv német nyelven, 22 térképpel és 31 képpel, kiadói dombornyomott vászon kötésben /  With 22 maps and 31 pictures, in linen binding
11349.

Budapest. Reiseführer. Budapest, 1970, Corvina. Útikönyv német nyelven, 22 térképpel és 31 képpel, kiadói dombornyomott vászon kötésben /
With 22 maps and 31 pictures, in linen binding

Rufpreis:
800 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin - A világ tetején I-II. kötet + A Pandzsáb, mindhárom aranyozott kiadói egészvászon kötésben, Lampel és Wodianer, Bp. szép állapotban
11350.

Rufpreis:
3 500 HUF
9,49
10,94

Prien Günther: Életutam Scapa Fowig. Budapest,Stádium. Fényképekkel illusztrált
11351.

Rufpreis:
3 000 HUF

Megyery Ella: Budapesti Notesz Budapest térképpel. Dante Könyvkiadó, Budapest. Megviselt állapotban, 415p.
11352.

Rufpreis:
1 000 HUF

Részletes Magyar útikalauzok: Thirring-Vigyázó: Magas-Tátra. Turistaság és Alpinizmus 1931. Sok térképpel
11353.

Rufpreis:
6 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin - A világ tetején I-II. kötet.Harmadik kiadás Lampel R. Könyvkiadó vállalata Budapest.  60 db képillusztrációval
11354.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

11355.

Rufpreis:
3 000 HUF

1989. Dr. Borovszky Samu: Magyarország vármegyéi és városai sorozatban megjelent Esztergom Vármegye reprint kiadása a Dovin Művészeti Kft gondozásában számos képmelléklettel, szép állapotban
11356.

Rufpreis:
2 000 HUF

1989. Dr. Borovszky Samu: Magyarország vármegyéi és városai sorozatban megjelent Vas Vármegye reprint kiadása a Dovin Művészeti Kft gondozásában számos képmelléklettel, szép állapotban
11357.

Rufpreis:
2 000 HUF

1954 Horváth Tibor: Ázsia művészete - A Budapesti Hopp Ferenc Művészeti Múzeum gyűjteménye, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, Bp., keménykötésben, kissé megviselt állapotban
11358.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF