Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 32

11359.

Olaszország remekei: Olaszország táj- és természeti szépségeinek, népviseleteinek, régiségeinek, műépítményeinek, műremekeinek stb. gyűjteménye eredeti fényképek alapján Szerk.: Boross Vimos 1 köt. Bp. é.n. Rigler. 240p. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói, kissé sérült félvászon kötésben /
The beauties of Italy

Rufpreis:
10 000 HUF

É.n. Cholnoky Jenő: A Föld és élete sorozatának II. kötete  megkopott borítóval a Franklin-Társulat kiadásában, Budapest
11360.

Rufpreis:
800 HUF

1968 Alacsony Tátra képeskönyv szlovák nyelven + pár darab Magas-Tátra képeslappal
11361.

Rufpreis:
800 HUF

Budapest autóbusz- és trolivonalai. Budapest, Budapesti Közlekedési Vállalat Forgalmi és üzemeletetési igazgatóság, 1982.  483p.
11362.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lampl Hugó-Hallóssy Ferenc: A Duna-Tisza csatorna, Egyetemi Nyomda, Bp., 1947, a csatorna története és irodalma, a tervek leírása és kritikai összehasonlításai, a Magyar Földmívelésügyi Minisztérium kiadványa Kossuth címerrel, 9db helyszín- és elrendezési rajzzal
11363.

Rufpreis:
5 000 HUF

Budapest gyógyfürdői és fürdői. Bp., 1980, Panoráma. Gazdagon illusztrált
11364.

Rufpreis:
2 800 HUF

Magyar Földrajzi Társaság könyvtára Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben számos képpel. átdg. Halász Gyula, Lampel R. 1908, (fél körkép hiányzik)
11365.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jurij Szemjonov: Szibéria meghódítása, 26 képpel és 2 térképpel. Athenaeum, egészvászon kötésben
11366.

Rufpreis:
1 200 HUF

Seneca Útikönyvek. Budai Zoltán: Horvátország. Seneca 2000. 236 p.
11367.

Rufpreis:
1 000 HUF

11368.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ossendowski: A sötét Kelet árnyéka, Bp., Franklin Társulat. Kiadói vászonkötésben jó állapotban
11369.

Rufpreis:
1 600 HUF

11370.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF