Bücher: Sonstige Raritäten Zahl der Lose: 29
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
536033
11294
14
Reviczky gyula Összes költeményei. Bp., 1900. Athenaeum. Gottermayer egészvászon kötésben. 376p. 536042
11295
14
Wolff, Ernst. Berühmte Musiker: Mändelssohn, Verdi, Camille Saint-Saens. 3 könyv. Berlin, 1906. Harmonie. Szecessziós egészvászon kötésben / 3 books in art-nouveau Collin binding
539876
11296
14
Móricz Zsigmond: Szerelem. egyfelvonásosai. I.-II. kötet. Első kiadás. Bp., 1913. Nyugat. A címlapot Falus Elek rajzolta. (A 2. kötet gerincén kis hiba) 535918
11297
14
Sienkievicz Henrik: Quo vadis? Történeti regény Nero császár idejéből. I-II. Pataky László eredeti rajzaival. ford.: Szekrényi Lajos. Bp., 1901. A forditó kiadása (Stephaneum). Festett Gottermayer egészvászon kötésben 535968
11298
14
Byron: Don Juan I.-II. Bp., é.n. Révai. Festett, aranyozott egészvászon kötésben, festett lapszélekkel. Szép állapotban Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF