1926-1928 A fényképészeti Szemle XV. évfolyama (2 éves) 1-10. számai, hozzákötve a Fényképészeti Újdonságok c. lap 1926. 1.,4.,5.,6. számai. Egészvászon kötésben, kiváló állapotban. / 1926. Hungarian magazine about photography. Full year.
Kazinczy Ferenc: A' nagyság' és szépség' diadalma Napoléonnak és Mária Lujzának menyegzőjére. Rexa Dezső által kiadott hasonmás. Gyoma, 1932. Kner. Sorszámozott, aláírt. Kereskedelmi forgalomba nem került, kizárólag közgyűjtemények számára. (sérült papírkötés)
Cox György: Görög regék. -után angolból fordította és bevezetéssel ellátta Komáromy Lajos. Második javított képes kiadás. Aranyozott festett egészvászon kötésben, szép állapotban.
Lehoczky Tivadar: Beregmegye és a Munkácsi vár 1848-49-ben. Eredeti kútfők nyomán írta. Munkács, 1899. Kroó Hugó. 191p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötésben. Kiváló állapotban. Ex librissel / Castle of Munkacevo
Lehmann Ferencz: Változások a magyar nemesség történetében. Külön czimermellékletekkel. Budapest, 1904. Légrády Testvérek. 79 p. 11 t. (ebből 2 színes). Kiadói papírborítóban. Későbbi egészvászon védőkötésben Ex librissel. Hibátlan állapotban.
Thaly Kálmán: Saussure, Czézár de, II. Rákóczi Ferencz fejedelem udvari nemesének törökországi levelei 1730-39-ből és följegyzései 1740-ből a fejedelem utolsó éveiről, haláláról, végrendeletéről és emlékiratairól. Bp. 1909. MTA. Korabeli félvászon kötésben.
Tábori Kornél: Titkosrendőrség és kamarilla. Akták adatok a bécsi titkos udvari és rendőrségi levéltárból. Bevezetőjét írta Marczali Henrik. 36 reprodukcióval. Bp., 1921 Athenaeum. Félvászon kötésben
Aradi vértanúk albuma. Arad sz. kir. város közönsége és az aradi "Kölcsey-Egyesület" megbízásából szerkesztette Varga Ottó. Ötödik kiadás. Bp., Lampel és Wodianer. Leszik-féle festett egészvászon kötésben